Wowwo 2. El Otomobil Alımlarında Müşterilere Kredi Kolaylığı Sunuyor

2. el araçları yüzde 30 peşin, 36 ay vadeli, şirket bünyesinde senetle satan Wowwo 2. El Otomobil ALımlarında Müşterilere Kredi Kolaylığı Sunuyor

 

Wowwo

 

Wowwo 2. El Otomobil Alımlarında Müşterilere Kredi Kolaylığı Sunuyor

 

Yeşil Holding tarafından hayata geçirilen wowwo.com adlı 2. el otomobil satış portalı,  bin 500 bayi ve 14 bin araçlık bir sistem haline geldi.  Özel ekspertiz hizmetinden geçirilerek satışı tamamlanan araçları garantili olarak satan Wowwo, 2. el araçları yüzde 30 peşin, 36 ay vadeli, şirket bünyesinde senetle satıyor. Kendi showroomlarındaki araçları ve üye galerilerinin araçlarını wowwo.com internet sitesinde teşhir eden Wowwo, senetle otomobil sattığı için banka kredisi ve kefil gibi süreçleri ortadan kaldırıyor.

 

Wowwo’nun Hizmet Sunduğu Showroomlar

 

Wowwo showrrom

 

İstanbul Topkapı’da bulunan Wowwo Showroom, 2017 Haziran ayından bu yana hizmet veriyor. Kapalı 18 bin m2 alanda 800 araç kapasiteli Wowwo Topkapı Showroom’da müşteriler; peşin, banka kredili ya da senetle 2. el otomobil sahibi olabiliyor. Ayrıca takas işlemleri de gerçekleştiriliyor. Wowwo Ankara Showroom, 2017 Temmuz ayında Ankara Otonomi’de hizmete girdi. Galeri portföyü bin 800 m² kapalı, 7 bin m² açık alanda sergileniyor. Wowwo Showroom İzmir Otokent, Ekim 2017’de, Antalya Showroom ise Aralık 2017’de hizmete girdi. Wowwo Showroom Tuzla ise 6 bin  m²kapalı ve açık alan ile Mart 2018’de Tuzla’da faaliyete başlayacak. Bursa, Samsun ve Adana’da da showroomlar açılması planlanıyor.

 

“2. El Otomobilde Doğru Bir Adım attık”

 

Senetle otomobil satışı yaparak bir ilki gerçekleştirdiklerini ifade eden  Yeşil Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil , “Senetle otomotiv satışı yaptığımız wowwo.com hızla büyüyor. 1948 yılından bu yana birçok ilke imza atmış olan Yeşil Holding olarak vatandaşlarımıza senetle araç satın alma fırsatı sunduk. Kısa sürede ulaşılan satış adetleri ve ciro, doğru bir adım attığımızın kanıtı.  Bu modeli Yeşil GYO projelerinde de uygulamış ve başarılı olmuştuk. Wowwo.com ailesi bayileri ve müşterileriyle artık büyük bir aile ve bundan son derece memnunuz” dedi.

 

Wowwo Sisteminin Müşterilere Sunduğu Avantajlar

 

  • Müşteri, banka kredi skoru düşük dahi olsa Wowwo tarafından onaylanıyor.
  • Banka kredisi bloke olmuyor, kişi ilerleyen dönemlerde ihtiyaç doğduğunda bankadan kredi çekebiliyor.
  • Araç alındıktan 6 ay veya bir yıl sonra aracı satmak ya da değiştirmek isteyen müşteri geri ödemede Wowwo’nun vade farkı indiriminden yararlanıyor, anapara borcunu indirimli olarak kapatabiliyor.
  • Wowwo’da araç satmak çok kolay. İşlemi gerçekleştirmek için aracı satın alacak kişiyle Wowwo’ya gitmek yeterli. Ayrıca müşteri, arzu ederse aracını Wowwo’ya geri satabiliyor. Kalan senet borcunu bu şekilde ve indirimli kapatarak üzerini nakit alabiliyor.
  • Müşteri dilerse senet ödemeleri devam ederken Wowwo’dan yeni bir araç ile takas gerçekleştirebiliyor.
  • “SİL TAKSİT” uygulaması ile ödemeler kolaylaştırılıyor ya da elimine edilebiliyor.
  • Wowwo, aracın kasko bedelini senet ödemelerine ilave etme kolaylığı sağlıyor.

 

 

Bu Haberi de Okuyabilirsiniz…

 

Eğitimli ve Sertifikalı Olmayan Galeriler İkinci El Otomobil Satamayacak

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM