Volkswagen Passat Artık Otomobil Değil!

Kullanıcıların gündelik hayatının vazgeçilmezi olan dijitalizasyonu araç içine uygulamasıyla Volkswagen Passat Artık Otomobil Değil!

 

 

Volkswagen Passat Artık Otomobil Değil

 

Türkiye’de en çok satan ithal otomobil markası Volkswagen. Ve Volkswagen’in en çok sattığı model de Passat. Volkswagen için çok önemli olan modellerin başında gelen Passat, sunduğu araç içi teknolojilerle kullanıcıların dijital ihtiyaçlarını gideriyor. İşte Volkswagen Passat Artık Otomobil Değil dedirten teknolojiler:

 

Dijital Gösterge Paneli (Active Info Display)

 

 

Passat ve Passat Variant’ta kullanılan dijital gösterge paneli (Active Info Display), otomobille ilgili tüm verileri doğrudan ekrana yansıtıyor. Standart hız göstergesinin yerini alan yüksek çözünürlüklü 12,3” ekran, 5 farklı görünümle kullanılabiliyor. Navigasyon modundayken istenildiğinde haritanın daha geniş görülebilmesi için hız ve devir göstergeleri küçülerek kenara kayıyor. İstendiğinde sürüş, navigasyon ve destek fonksiyonları gibi bilgiler de hız ve devir gösterge ekranına entegre edilebiliyor. Dijital gösterge paneli, aynı zamanda otomobilin farklı destek sistemleriyle de iletişim halinde. Böylece bilgilendirme sistemi ekranında görüntülenen telefon rehberi, fotoğraf ya da CD kapağı gibi bilgiler de doğrudan sürücünün görüş alanında kalıyor.

 

STANDART

COMPOSITION COLOR

 

 

“Composition Color” bilgi ve eğlence sistemi, 5″ büyüklüğünde renkli dokunmatik ekrana, MP3 ve WMA destekli CD çalara, 4 x 20 Watt gücünde 8 adet hoparlöre sahip. Ayrıca, harici SD kart ve AUX-IN girişi, bağlantı paketiyle gelen Bluetooth arayüzü ve USB arabirimi sayesinde ortam içeriklerine ulaşma ve telefon görüşmeleri eller direksiyondan ayrılmadan gerçekleştirilebiliyor.

 

OPSİYONEL

DISCOVER PRO RADYO NAVİGASYON

“Discover Pro” radyo navigasyon sistemi, sahip olduğu 8″ büyüklüğündeki yüksek çözünürlüklü, renkli ve yaklaşma sensörlü dokunmatik ekrana sahip. 8 adet hoparlör, dahili hafıza, MP3 ve WMA uyumlu DVD oynatıcı sunan sistem ayrıca sesli kumanda sistemi, mobil telefon senkronizasyonu için Bluetooth arayüzü ve USB ile bağlantı kurma çözümleri sunuyor. iPod bağlantısı ise opsiyonel olarak ekleniyor.

 

DISCOVER MEDIA RADYO NAVİGASYON

 


“Discover Media”* radyo navigasyon sistemi, yakın mesafeden parmak hareketlerinizi algılayabilen 6,5″ büyüklüğündeki renkli dokunmatik ekranlı. MP3 ve WMA uyumlu CD çalar ve 8 hoparlöre sahip sistemde ayrıca, ortam bilgilerine ulaşılmasını sağlayan 2 adet SD kart girişi, AUX-IN girişi, USB arabirimi ve mobil telefon senkronizasyonu için Bluetooth bağlantısı bulunuyor. Ekranda hava sıcaklığı da görüntülenebiliyor.

 

WLAN

 

 

Mobil telefonlar ayrı bir SIM kartı kullanarak “Premium” ve “Comfort” telefon bağlantı sistemleri üzerinden sürekli olarak ağa bağlı kalabiliyor. “Premium” mobil telefon bağlantı sisteminde tüm bunların yanı sıra sürücünün ve yolcuların internete bağlanmasını sağlayan entegre edilmiş bir WLAN-Hotspot özelliği de bulunuyor.

 

Volkswagen Sanal Showroom’u Nasıl Kullanacağınız Hakkında Detaylı Bilgi İçin Görsele Tıklayın

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?