Seat Ateca FR Versiyonu Türkiye’de Satışa Sunuldu

Xcellence donanım ile birlikte en üst versiyon olan, 1.4 EcoTSI ACT 150 hp DSG motor seçenekli Seat Ateca FR Versiyonu Türkiye’de Satışa Sunuldu.

 

ateca fr satista

 

Seat Ateca FR Versiyonu Türkiye’de Satışa Sunuldu

 

Siyah renk ön ızgara ve gövde ile aynı renge sahip tamponların dikkat çektiği Ateca FR’ın silüetinde 18 inçlik alüminyum alaşımlı jantlar ön plana çıkarken, arka spoyler ve bu versiyon için özel olarak tasarlanan arka tamponlar da öne çıkıyor. İç kısımda ise üzerinde FR logosu bulunan alüminyum kapı eşik kaplamaları, alüminyum pedallar ve çok fonksiyonlu deri sportif direksiyon üzerinde parlak siyah bir kabartma şeklinde yer alan FR logosu ilk göze çarpan unsurlar. Standart olarak sunulan spor Alcantara döşeme ile direksiyon ve koltuklarda bulunan kırmızı dikişler Seat Ateca FR’ın göze çarpan detayları arasında. Ayrıca sadece FR versiyona özgü bir tasarıma sahip tavan ve kapı çıtalarında yer alan siyah renkli zarif detaylar da sunuluyor. Vites ve koltukların üzerindeki FR detaylarla sportif karakterini vurgulayan otomobil, sürüş deneyimini iyileştirmek için ayrıca daha sert bir süspansiyona sahip. Ateca FR’da 8 inç dokunmatik ekran, 8 hoparlörlü ses sistemi, Full LED farlar, direksiyondan kumanda edilebilen DSG vites sistemi ve geri görüş kamerası gibi son teknoloji bilgi, eğlence ve güvenlik sistemleri de FR donanımda standart olarak sunuluyor.

 

Seat’ın SUV segmentindeki ilk modeli olan Ateca’nın sportif çizgilere sahip FR versiyonu1.4 EcoTSI ACT 150 hp DSG motor seçeneği ile 124 bin 700 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıyla satışa sunuldu.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM