Hyundai 2nci El Otomobil Pazarında Daha Değerli Olmak İstiyor

Hyundai 2nci El Otomobil Pazarında Daha Değerli Olmak İstiyor. H-Promise ile Hyundai 2. el değerini ve marka imajını yükseltmeyi amaçlıyor.

 

Hyundai 2nci El Otomobil Pazarında Daha Değerli Olmak İstiyor

 

Hyundai H Promise 2017

 

Hyundai 2nci Elde Otomobil Pazarında Daha Değerli Olmak İstiyor

Güncel ve önceki modellerinin ikinci el değerini yüksek tutmak isteyen Hyundai, aynı zamanda her marka ve model aracın güvenilir şekilde satışını gerçekleştirmeyi hedefliyor. Hızla artış gösteren çeşitli ikinci el satış sitelerinde belirlenen fiyatların aksine, modellerinin güncel değerlerinin kaybını önlemeyi hedefleyen Hyundai, H-Promise sayesinde tüm Türkiye genelinde yaygın bir hizmet verecek.

 

H-Promise www.ikincielhyundai.com adresiyle hizmet verecek

www.ikincielhyundai.com adresiyle hizmet verecek olan H-Promise, aynı zamanda mobil cihazlarla da uyumlu olarak çalışıyor. Kullanıcı dostu altyapısı, basit ve anlaşılabilir ara yüzüyle işleyiş gösteren sitede oldukça geniş bir model bilgi sistemi de bulunuyor. İnternet sitesinde, birkaç dakika içerisinde istenilen özelliklerdeki araçlara ulaşılırken model yılı, marka, versiyon, yakıt ve şanzıman tipi ve kilometre gibi kriterler detaylı olarak seçilebiliyor. Sitedeki ikinci el otomobiller, 46 noktadan ekspertizi yapılmış onaylı modeller olacak.

 

” Müşterilerimizin her konuda güvende hissetmelerini sağlamak birinci hedefimiz”

Hyundai H-Promise ile ilgili olarak görüşlerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “Hyundai markası olarak, müşterilerimizin memnuniyetinin en yüksek seviyede olması bizler için son derece önemli. Gerek sıfır kilometre gerekse 2’nci el bir Hyundai modeli satın alacak müşterilerimizin araçlarını kullandıkları süre boyunca kendilerini her konuda güvende hissetmelerini sağlamak birinci hedefimiz. H-Promise, sattığımız her aracın ikinci el değerini koruyacak ve 0 kilometre araçlarımızın satışlarına da katkıda bulunacak. Böylelikle değer kaybının da önüne geçmeyi arzuluyoruz” dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM