Toyota, Off-road Temsilcisi Land Cruiser’ı İlk Kez Frankfurt’ta Tanıttı

Toyota, Off-road Temsilcisi Land Cruiser’ı İlk Kez Frankfurt’ta Tanıttı. Land Cruiser 1 dizel ve 2 benzinli motor seçeneği sunuyor.

 

Toyota, Off-road Temsilcisi Land Cruiser’ı İlk Kez Frankfurt’ta Tanıttı.190’dan fazla ülkede satışı gerçekleştirilen Land Cruiser 1 dizel ve 2 benzinli motor seçeneği sunuyor.

 

Toyota, Off-road Temsilcisi Land Cruiser’ı İlk Kez Frankfurt’ta Tanıttı

 

Almanya’da bu yıl 67’incisi düzenlenen Frankfurt Motor SHow 2017’de tanıtılan yeni Land Cruiser’ın modern ve dikkat çekici dış tasarımı aracın artan çevikliğini gösterecek şekilde tasarlandı. Modelin uzunluğu 60 mm uzayarak 4,840 mm’ye çıktı. Dönüş çapı ise sadece 5.8 metre oldu. Land Cruiser’ın kaput, ön panjur, farlar, ön tampon ve çamurlukları yeniden tasarlanırken farlar ve soğutma kanalları, maksimum koruma ile maksimum su geçiş derinliği sağlayacak şekilde yeniden geliştirildi. Güç ünitesi ve diğer fonksiyonel parçalar iyi bir şekilde koruma altına alınırken, araç en zorlu arazi şartları için kısa bir dönüş çapı ve tüm koşullara uygun yüksekliğe sahip olacak şekilde oluşturuldu.

 

 

Yeni Land Cruiser, üç farklı motor seçeneği ile satışa sunulacak. 177 HP güç üreten 2.8 D-4D turbo dizel ile birlikte benzinli motor seçenekleri arasında 161 HP güce sahip 2.7 VVT-i ve 249 HP güç üreten 4.0 VVT-i yer alacak.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?