12 Eylül 2017 12:17:14 | Son Güncelleme: 24 Mayıs 2018 08:33:00

S-Serisi Coupe ve Cabriolet Frankfurt’ta Görücüye Çıktı

S-Serisi Coupe ve Cabriolet Frankfurt’ta Görücüye Çıktı. S-Serisi Coupe ve Cabriolet Frankfurt Motor Show’da standart ve AMG versiyonlarıyla tanıtıldı.

 

 

S-Serisi Coupe ve Cabriolet Frankfurt’ta Görücüye Çıktı

 

Mercedes-Benz S-Serisi Sedan modeli ile tanıtılan yenilikler, aile üyeleri S-Serisi Coupé ve Cabriolet’de de devam ediyor. Yeni ve işlevsel açıdan oldukça geniletilmiş sürüş yardım sistemleri, modern kontrol sistemleri, geniş ekranlı kokpiti ve yeni nesil direksiyon simidi, entegre ENERGIZING konfor kontrolü, OLED arka aydınlatma grubu ve son nesil bilgi-eğlence sistemi araçlardaki yenilikler arasında bulunuyor. S 560 Coupe ve Cabriolet modelleri, yeni ve çift turbo beslemeli V8 motora sahip.

 

 

Mercedes-AMG S-Serisi Coupe ve Cabriolet modellerini de bir dizi teknik ve görsel vurgulamalarla yeniliyor. Yeni tasarıma sahip ön kısımda iki kapılı lüks sınıf performans otomobillerine daha özgün bir görünüm kazandıran Panamericana radyatör ızgarası bulunuyor. Çift sarmallı turbo besleme ve silindir deaktivasyonu özelliğine sahip AMG 4,0 litrelik çift turbo beslemeli V8 motoru önceki 5.5 litre V8 motorun yerini alıyor. Küçülen hacme rağmen, yeni motor 450 kW (612 BG) gücü ile önceki modelden tam 20 kW (27 BG) daha fazla güce sahip. Yenilenen S-Serisi Coupé ve Cabriolet modellerinde önceki versiyonlardan farklı olarak AMG SPEEDSHIFT MCT 9 ileri oranlı spor şanzıman ile tam değişken dört tekerlekten çekiş sistemi AMG Performance 4MATIC+ yeni olarak sunuyor.

 

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak