30 Eylül 2016 07:06:01 | Son Güncelleme: 28 Mayıs 2018 09:33:20

Seat’ın Yeni SUV’u Ateca Off-Road Karakterli Haliyle Paris Fuarı’nda

Seat, Paris’te Ateca’nın özel tasarım 18 inç jantlar, siyah çamurluklar ve yerden yüksekliği ile off-road karaktere bürünmüş hali olan X-Perience’ı tanıttı.

 

 

ateca_xperience_1

 

Tüm Sürüş Modaları Kolayca Tercih Edilebiliyor

Orta konsolda yer alan sürüş deneyimi butonu ile Seat Sürüş Profilindeki Eko, Konfor, Spor, Kar, Off-road ve Kişisel modlardan biri seçilebiliyor ve böylece Ateca X-Perience sürücü durumuna, yol koşullarına ve o andaki kişisel tercihlere kendini hızlıca uyarlayabiliyor. Yeni nesil Haldex teknolojisine sahip 4Drive çekiş kontrolü, Yokuş İniş Desteğini de içeriyor ve bütün bunlar sürüş güvenliğini artırıyor.

Off-Rad Karakterini Tamamlayan Özellikler

Ateca X-Perience’ın özel tasarım 18 inçlik jantları, siyah çamurlukları, özel kapı eşikleri, çizilmez boyası, yerden yüksekliği otomobilin off-road karakterini tamamlıyor. Krom tavan rayları, bagajın üstüne yerleştirilen ve otomobilin sportif karakterini ortaya çıkaran arka spoyler, bagajdaki 4Drive ve X-Perience logoları, arka tamponda yer alan çamurluklar Ateca X-perience’a agresif bir görüntü kazandırıyor.

 

teca_xperience_2

 

 

 

Güçlü ve Güvenli

190 HP güç üreten 2.0 TDI motora sahip ATECA X-perience, 7 ileri DSG şanzımana sahip Ateca X-Perience’ta Şerit Takip Asistanı, Adaptif Hız Sabitleyici (ACC), Şehir içi Acil Frenleme Fonksiyonu özelliğine sahip Ön Bölge Asistanı, Kör Nokta Tespit Sistemi ve Arka Çapraz Trafik Uyarısı, Top View Camera (Çevresel Görüş Sistemi), Park Asistanı gibi özellikler yer alıyor.

 

Dijital Dünya ile Bağlantınız Hiç Kopmayacak

bağlanabilirlik konusunda da en önde olmayı hedefliyor. Ateca X-Perience’ın Full Link teknolojisi (Apple Car Play ve Android Auto işlevlerini kapsar), 8 inç Medya Sistemi ekranı ve sürücünün akıllı telefonları kablosuz olarak şarj etmesini sağlayan “Connectivity Box” sistemini içeren yeni nesil bilgi-eğlence sistemleriyle dijital dünyayla sürekli olarak bağlantı içinde kalınmasını sağlıyor.

 

ateca_xperience_3

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak