Porsche Driving Academy İstanbul Park’ta Gerçekleştirildi

 

Porsche’nin müşterilerine ve medya mensuplarına yönelikgerçekleştirdiği Porsche Driving Academy İstanbul Park’ta düzenlendi.

 

 

Porsche Driving Academy İstanbul Park’ta Düzenlendi

 

Porsche’nin 991 Turbo S, 911 Targa 4 S, 911 Carrera 4, 911 Carrera S, Macan Turbo Performance Package, Macan GTS, Macan 2.0, Cayenne Turbo S, Cayenne Turbo, Gayanne GTS, Cayenne S Diesel ve Cayenne Diesel modellerinin yanı sıra, 718 Boxster, 718 Cayman ve Panamera’nın da Türkiye lansmanının da yapıldığı etkinlikte, ki farklı eğitim gerçekleştirildi. 2015 yılında PCEE ve Intercity İstanbul Park arasında gerçekleştirilen işbirliğiyle, 3 milyon Avro’luk bir yatırımla hayata geçirilen Porsche Driving Academy, bugüne kadar 26 farklı ülkenden 3 binden fazla kişiyi ağırladı. Yılın 7 günü Porsche Türkiye’nin kullanımında olan Academy’de 800 adet misafir ağırladıklarını söyleyen Porsche Türkiye Pazarlama Müdürü Selim Eskinazi; “Geçtiğimiz yıllarda Porsche tarafından düzenlenen profesyonel sürüş eğitimleri ve etkinlikleri için çoğunlukla müşterilerimizle birlikte yurt dışına seyahat ediyorduk. 2015 yılından bu yana İstanbul’da hayata geçirilen Porsche sürüş merkezi ile Türkiye’deki Porsche kullanıcıları için önemli bir ayrıcalık sağlanmış olundu” dedi.

 

İki farklı eğitim sunuluyor

 

Sürüş Merkezinde iki farklı eğitim paketinin müşterilerine sunulduğunu söyleyen Selim Eskinazi, “Eğitim paketlerinden ilki, günde yaklaşık 50 misafirin katılımıyla gerçekleştirilen Sürüş Günleri. Sürüş Günleri’nde, katılımcılara slalom, frenleme, pist ve arazi sürüşü gibi çeşitli parkurlarda eğitimler veriliyor. Diğer paket ise, Pistte İleri Sürüş Günleri. Bu program, katılımcıların normal sürüş günlerinde uygulanan etapları daha yoğun bir şekilde deneyimleyebilecekleri iki sürüş gününden oluşuyor ve kendisini geliştirmek isteyen katılımcılar için eşsiz bir deneyim oluyor. Eğitimlere katılmanın bedeli Sürüş Günleri için 1.250 TL + KDV, Bire Bir eğitim için de 3.500 Euro + KDV” diye konuştu.

 

Otomotiv sektörüne yönelik diğer güncel gelişmeleri takip etmek için Vidyoto Instagram sayfasını takip edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?