21 Kasım 2016 15:02:31 | Son Güncelleme: 21 Kasım 2016 15:02:31

Ford Trucks 5. Uluslararası Fotoğraf Yarışması Kazananları Belli Oldu

Ford Trucks Sanat Atölyesi’nin düzenlediği Ford Trucks 5. Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın kazananları ödüllerini Logitrans Fuarı’nda Coşkun Aral’dan aldı.

 

Ford Trucks Sanat Atölyesi'nin düzenlediği Ford Trucks 5. Uluslararası Fotoğraf Yarışması'nın kazananları ödüllerini Logitrans Fuarı'nda Coşkun Aral'dan aldı.

Birinci olan Emre Bostanoğlu’nun Fotoğrafı

 

Ford Trucks Sanat Atölyesi’nin bu yıl 5. kez düzenlediği “Kamyoncunun Hayatı, Yollar Sizin Gözünüzle Daha Çekilir Olsun” temalı Ford Trucks 5. Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın sonuçları, Logitrans Fuarı’nda açıklandı. Tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçılara açık olan yarışmada; kamyon şoförlerinin hayatını en anlamlı ve estetik şekilde kadrajlayarak ödül kazanan yarışmacıları, yarışmanın seçici kurul danışmanı Coşkun Aral açıkladı.

 

ford-trucks-_-fotograf_ikinci

 
Yarışmada birinci seçilen Emre Bostanoğlu 5 bin TL, ikincilik ödülünü kazanan Alev Özcan 3 bin TL ve üçüncülük ödülünün sahibi İrfan Çimen 2 bin TL’nin sahibi oldu. Ford Trucks 5. Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın kazanan listesi ve fotoğrafları http://fordtrucksfotografyarismasi.com/ web sitesinden incelenebilir.

 

ford-trucks-_-fotograf_ucuncu

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak