Yeni Ödeme Sistemi Auto Credit Volkswagen Almayı Daha da Kolaylaştırdı

Düşük aylık taksitlerle ve kısa aralıklarla aracın yenilenmesine olanak sağlayan Yeni Ödeme Sistemi Auto Credit Volkswagen Almayı Daha da Kolaylaştırdı.

 

auto credit

 

Yeni Ödeme Sistemi Auto Credit Volkswagen Almayı Daha da Kolaylaştırdı

 

Volkswagen, Volkswagen Doğuş Finans (VDF) desteğiyle tüm Volkswagen modelleri için geçerli olan uygulama, araç bedelinin yüzde 50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleme imkanı sunarken kalan tutarı da alıcının belirleyeceği peşinat ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırma imkanı sağlıyor. Taksitler bittiğinde kalan balon ödeme ister tek seferde 12 ay daha vade yapılarak ödenebilirken, ister balon ödemeye karşılık yüksek geri alım değeri ile geri verilip yerine yepyeni bir Volkswagen alınabiliyor. Auto Credit ile Polo 689 TL’den, Yeni Golf 927 TL’den, Jetta 923 TL’den, Passat bin 74 TL’den ve Tiguan bin 186 TL’den başlayan aylık taksitlerle alınabiliyor. Müşteriler düşük taksitlerle istedikleri modele sahip olabildikleri gibi, isterlerse 36 ay sonunda otomobili belirlenen alım şartları çerçevesinde VDF’ye geri verip yeni bir Volkswagen modeli de alabilecek.

 

Geri alım garantisi

 

Sistemin müşterilere geri alım garantisi de sunuyor. Araçlar VDF tarafından belirlenen şartlar dahilinde kullanıldığında, geri alım taahhüdü verilerek ileride araçla ilgili yaşanabilecek değer kaybı kaygılarının önüne geçilmiş oluyor.  Sistem kullanıcıya ayrıca vade sonunda ikinci el piyasasında daha yüksek bir fiyata başkasına satarak değerlendirmesi seçeneğini de sunuyor. Vade sonunda sunulan müşteriler 3 farklı seçenekten yararlanabiliyor; isterse vade sonundaki balon ödeme tutarını ödeyebiliyor, isterse Balon ödeme tutarını VDF tarafından belirlenen vade limitleri içinde tekrar kredilendirebiliyor veya aracı belirlenen alım şartları çerçevesinde VDF’ye geri verebiliyor.

 

Garanti Plus Paketi ve  Volkswagen Kasko Paketi

 

Auto Credit ile kullanıcılar araçlarının garantisini 1 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Volkswagen Yetkili Servislerinde ücretsiz olarak yaptırabileceği  Garanti Plus Paketine ve 1 yıllık Volkswagen Kasko Paketine de sahip oluyor.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM