Yeni Fiat Ducato Minibüs Tanıtıldı

Sürücü dahil 14 ve 17 koltuk seçenekli,  yükseltilmiş çatılı (H2) ve iki uzunlukta (L4 ve L5) olan Yeni Fiat Ducato Minibüs Tanıtıldı.

 

Fiat Professional Ducato Minibus 1

 

Yeni Fiat Ducato Minibüs Tanıtıldı

 

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık yapanlar ile turizm firmalarını hedef kitlesi olarak belirleyen Yeni Fiat Ducato Minibüs Tanıtıldı. Ducato Minibüs, yükseltilmiş çatı (H2) ile 4035 milimetrelik bir dingil mesafesi ve 14 koltuklu versiyon için 5998 milimetre (L4) ve 17 koltuklu versiyon için 6363 milimetre (L5) olmak üzere  iki farklı gövde uzunluğuna sahip. Her iki model de toplam izin verilen 4.3 ton ağırlığa sahip M2 tipi araçlar. N2 kategorisinde tip onaylı ve sürüş kabininin arkasında iç yapı bulunmayan basit bir versiyon da talep halinde sunulabiliyor. Bu araç, engelli yolcuların taşınması için kolaylıkla donatılabiliyor.

 

3 Farklı Donanım Seviyesi İle Daha Fazla Konfor

 

Yeni Ducato Minibüs’ün yolcu koltukları dört sıra (L4) veya beş sıra (L5) olabiliyor. Son koltuk sırası, yükleme alanını artırmak için (L5) çıkarılabiliyor. “Orta” ve “Üst” donanım seviyelerinde, tüm koltuklar kahverengi kumaş ile döşenebilirken üç noktalı emniyet kemerleri ve entegre havalandırma sistemi ile donatılmış. Koridor tarafındaki kol dayama kısımları da katlanabiliyor. Standart ekipman gece ve gündüz ortam ışığı, Webasto ısıtıcı ve yolcu bölmesi için ilave ısıtıcı, lastik basınç sensörleri, giriş ve çıkışı kolaylaştıracak yan platform ve ön klima kontrol sistemini içeriyor. Fiat Professional Ducato Minibüs, sürücü ve yolcular için “Üst” donanım seviyesinde de her koltuk sırası için 13 derece sırt dayanağı, her tarafta bir yükleme rafı, eşya gözleri ve ayrı LED ışıkları, hoparlörler, ayrı havalandırma delikleri ve iki USB şarj istasyonu bulunan yolcu koltuklarını sunuyor.

 

2 Güçlü Motor Seçeneği

 

Yeni Ducato Minibüs’te 2.3-litrelik MultiJet turbodizel motor görev alıyor. Euro 6 uyumlu bu motor 130 HP veya 150 HP olmak üzere  iki güç çeşidinde sunuluyor. Ducato Minibüs ayrıca metan yakıtlı CNG Doğal motora da sahip Bu motor da 140 HP güç ve 350 Nm tork değeri sunuyor.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM