Toyota C-HR Tüm Detayları Paris Motor Show’da Sergilendi

Cenevre Otomobil Fuarı’ndaki dünya prömiyerinde tasarım ve teknik bilgileri açıklanan C-HR, iç ve dış detayları ile Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı.

 

 

 Cenevre Otomobil Fuarı'ndaki dünya prömiyerinde tasarım ve teknik bilgileri açıklanan C-HR, iç ve dış detayları ile Paris Otomobil Fuarı'nda tanıtıldı.

Benzinli ve Hibrid Motorlu C-HR Kasım Ayında Üretim Hattından Çıkacak

Türkiye’de üretilmiş olan ilk hibrit ve ilk crossover olacak olan Toyota C-HR, kasım ayında Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’nin üretim hatlarından çıkacak. Bu proje ile birlikte fabrika kapasitesi 150 binden 280 bine çıkacak. Toyota CH-R, 1.2Turbo benzinli, 1.8 Hybrid ve 2.0 benzinli olmak üzere üç farklı motor seçeneğine sahip olacak. 1.2Turbo versiyonu 116 DIN/HP güç üretirken, 1,8 litrelik Hybrid versiyon ise 122 DIN/HP güç üretecek. Ürün gamının tepe noktasında yer alan 2.0 litrelik motor ise 150 DIN/HP güce sahip olacak. 1.2Turbo versiyonu, 6 ileri manuel vitesli önden çekiş veya CVT otomatik şanzımanlı dört tekerlekten çekişli olmak üzere iki farklı şanzıman ve çekiş tipiyle üretilecek. 1.8 Hybrid versiyonu CVT şanzıman ve önden çekiş imkanı sunarken, 2.0 litrelik motor ise CVT şanzıman ve önden çekişle üretilecek.

 

 

c_hr_detay

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?