2 Ekim 2016 13:08:13 | Son Güncelleme: 22 Aralık 2016 20:46:28

Temsa Gerçekleştirdiği Teslimatlarla Hedeflerine Emin Adımlarla İlerliyor

Temsa hem yurtiçinde hem yurtdışında hizmet veren taşımacı firmalarla çok önemli anlaşmalara imza atarak hedeflerine emin adımlarla ilerliyor.

 

Temsa hem yurtiçinde hem yurtdışında hizmet veren taşımacı firmalarla çok önemli anlaşmalara imza atarak hedeflerine emin adımlarla ilerliyor.

 

Temsa, Anadolu Seyahat ile 100 adet Safir Plus 2+1 otobüs anlaşması yaparken, Diamond Drive firmasına Maraton, Anadolu Petrol Turizm’e 5 adet Safir Plus VIP, Nizip Akgün Petrol Nakliyat’a 25 Temsa Prestij SX ve AGİÇ Ulaştırma Hizmetleri’ne 14 Prestij SX teslimatı gerçekleştirdi.

DİNÇER ÇELİK: “HEDEFİMİZ ŞEHİRLERARASI OTOBÜS PAZARINDA PAYIMIZI YÜZDE 40’A YÜKSELTMEK”

Temsa, Anadolu Seyahat ile 100 adet Safir Plus 2+1 otobüs anlaşması yaptı. Hannover IAA Fuarı’nda gerçekleşen imza törenine Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, Temsa Satış Direktörü Murat Anıl, Temsa Mali İşler Direktörü Ural İnal ve Anadolu Seyahat Genel Müdürü M. Ali Akçın katıldı. İmza töreninde bir konuşma yapan Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, Türkiye şehirlerarası otobüs sektörünün önemli firmalarından biri olan Anadolu Turizm ile yaptıkları 100 adetlik Safir Plus 2+1 otobüs anlaşmasının her iki firmaya da hayırlı olmasını diledi. Dinçer Çelik, 100 adetlik otobüsün ilk 50 adedini bu yıl sonuna kadar kalan 50 adedini ise gelecek yılın ilk yarısında Anadolu Seyahat’e teslim edeceklerini belirtti. Çelik, “Müşterimizi dinleyerek ürünlerimizi geliştiriyoruz. Şu an şehirlerarası otobüs pazarında yüzde 38 civarında bir pazar payına sahibiz. Hedefimiz yıl sonuna kadar bu pazar payını yüzde 40’a yükseltmek” dedi.

“TEMSA ile Gurur Duydum”

temsa_diamond

Temsa, Anadolu Seyahat’e satılan 100 adet Safir Plus aracın imza töreninin ardından Berlin’de VIP hizmet veren Diamond Drive firmasına Maraton teslimatı yaptı.  Teslimat törenine Diamond Drive firmasının Türk sahibi Nurettin Çağman, Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, Uluslararası Satış Direktörü Acar Kocaer ve Almanya Direktörü Umut Kamay katıldı. Daha önce Temda HD13 yatırımı yaptıklarını ve Temsa’nın üretim ve araç kalitesini bildiklerini açıklayan Diamond Drive sahibi Nurettin Çağman, “Temsa HD13 yatırımında bir Türk markasının ne kadar kaliteli bir ürün üretebildiğini ve işletme sürecinde de bizlere sağladığı avantajları görünce doğrusu gurur duydum. Berlin yollarında bir Türk olarak Türkiye’de Türk mühendis ve işçisinin emeği ile üretilmiş bir araçla hizmet vermek benim için büyük bir mutluluk” diye konuştu.

Temsa’dan Anadolu Petrol Turizm’e 5 adet Safir Plus VIP

temsa_anadolu_petrol

 

Kamil Koç bünyesinde 4 yıldır hizmet veren Karabük merkezli Anadolu Petrol Turizm filosuna 5 adet Safir Plus VIP aldı.Araçların teslimatına yönelik düzenlenen törene Anadolu Petrol Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Biçer, Kamil Koç Otogar Sorumlusu Baki Karakaçan, Terminaller Müdürü Ersin Bahtiyar, Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci katıldı. 4 yıldır Kamil Koç bünyesinde hizmet verdiklerini belirten Anadolu Petrol Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Biçer, “Yolcu taşımacılığı alanının dışında akaryakıt ve inşaat işlerimiz bulunuyor. Karabük merkezden Ankara-İzmir ve İstanbul hattında hizmet veriyoruz. Kamil Koç bünyesinde çalışmaktan da büyük memnuniyet duyuyoruz. Çünkü kurumsal bir kimlik yapısı altında siz hem maliyetlerinizi ölçebiliyorsunuz hem de kaliteli hizmet standartının sağlanması mümkün olabiliyor. En önemlisi de karşımızda bir muhatap bulabilmemiz” şeklinde konuştu.

Temsa Nizip Akgün Petrol Nakliyat’a 25 Temsa Prestij SX Teslim Etti

temsa_nizip

Şanlıurfa Ceylanpınar merkezli Nizip Akgün Petrol Nakliyat, filosuna 25 Temsa Prestij SX ekledi. 25 Temsa Prestij SX, Temsa yetkili bayisi Diyaş Otomotiv tarafından Nizip Akgün Petrol Nakliyat’a TİGEM İşletmelerinde teslim edildi. Teslimat için düzenlenen törene Nizip Akgün Petrol Nakliyat İşletmecisi Süleyman Güntekin, Temsa Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Cüneyt Tekgül, Bölge Satış Yöneticisi Fırat Bakır, Güneydoğu Anadolu TİGEM İşletmeleri müdürü ve üst düzey yöneticiler katıldı. Personel taşımacılığı alanında 4 yıldır hizmet verdiklerini belirten Süleyman Güntekin şunları söyledi: “Şanlıurfa ve Konya’da TİGEM personelinin taşımasını yapıyoruz. Filomuzda 51 adet otobüs var. 44 adeti Prestij araçlardan oluşuyor. Prestij tercihimizde en önemli etken yakıt tüketimindeki düşüklük ve dayanıklılığı oldu. Daha önce filomuzda Prestij bu kadar ağırlıklı değildi. İşletme sürecindeki verimliliği gördüğümüz için filomuzdaki araçların büyük çoğunluğunu Temsa Prestij’e çevirdik.”

AGİÇ Ulaştırma Hizmetleri’ne 14 Prestij SX

temsa_agic

Eskişehir merkezli AGİÇ Ulaştırma Hizmetleri’ne Temsa yetkili servisi Durmaz Otomotiv tarafından 14 Prestij SX teslim edildi.Araçların teslimi için düzenlenen törene AGİÇ Turizm Genel Müdürü Yusuf Agiç, Nadir Toma, Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci, Eskişehir yetkili servisi Durmaz Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Durmaz katıldı. Yeni yatırımlarla ilgili bilgi veren Yusuf Agiç, filolarında toplamda 31 adet araç bulunduğunu belirterek, “Bu araçların 11 adeti büyük otobüs olmak üzere diğerleri 20 adet 27 kişilik midibüsten oluşuyor. Faik Agiç tarafından kurulan firmanın sektördeki yolculuğunu bugün oğlu İbrahim Agiç yürütüyor. Ailenin yine ilaç sektöründe ve gayrimenkul alanında faaliyet gösteriyor” şeklinde konuştu.

 

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak