18 Ekim 2016 14:19:58 | Son Güncelleme: 18 Ekim 2016 14:19:58

Temsa Fransa’daki Büyümesine Devam Ediyor

Fransa’nın Lyon kentinde 12-15 Ekim’de  düzenlenen Autocar Expo Fuarı’na 7 aracıyla katılan Temsa, Maraton’un ilk teslimatını da fuarda gerçekleştirdi.

 

Fransa'nın Lyon kentinde 12-15 Ekim'de  düzenlenen Autocar Expo Fuarı'na 7 aracıyla katılan Temsa, Maraton'un ilk teslimatını da fuarda gerçekleştirdi.

 

 

Fransa’ya 17 yıldır  otobüs ihraç eden Temsa, 12-15 Ekim tarihleri arasında Lyon’da düzenlenen Autocar Expo Fuarı’nda 7 aracını tanıttı. Fransa otobüs pazarının en güçlü markaları arasında yer aldıklarını belirten Temsa Fransa Bölge Satış Müdürü Çağdaş Adıyeke, “Fuar süresince standımıza gösterilen yoğun ilgi pazardaki güçlü konumumuzun bir göstergesi oldu. Fransa’da taşımacılık alanında hizmet veren VIC Transport firmasına Maraton teslimatı gerçekleştirdik. Firma sahibi İlkan Cengiz, Maraton aracı teslim aldı. Böylece Fransa’da da Maraton aracımız yollara çıkmış oldu. Fuar sürecinde 20 adet araç sattık. Maraton HD, LD SB modellerimizle ilgili birçok satış bağlantısı da gerçekleştirdik. 2016 yılı sonuna kadar Fransa otobüs pazarında ve 2017’de çok hızlı bir büyüme ve teslimat süreci yaşayacağımızı düşünüyoruz” dedi.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak