18 Ekim 2016 13:58:19 | Son Güncelleme: 18 Ekim 2016 13:58:19

Brisa’nın Araç Bakım Merkezi Otopratik’in Yeni Mağazası İstanbul Arnavutköy’de

Brisa, binek ve hafif ticari araçların ihtiyaç duyacağı ürünleri sunduğu ve temel bakım hizmetlerini verdiği Gökay Oto Otopratik’i Arnavutköy’de açtı.

 

Brisa, binek ve hafif ticari araçların ihtiyaç duyacağı ürünleri sunduğu ve temel bakım hizmetlerini verdiği Gökay Oto Otopratik'i Arnavutköy'de açtı.

 

Brisa, OtoPratik’lerin sayısını, İstanbul’da açılan Gökay Oto OtoPratik mağazasıyla Türkiye genelinde 40’a çıkardı.

Brisa Perakende Direktörü Oğuzhan Avdan açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Otopratik mağazalarımızda ürün çeşitliliği, çözüm odaklı satış ve servis süreçleri, teknolojik altyapı ile geniş bir portföy sunuyoruz. Ortalama iki saat içinde bitirilen hızlı oto bakım hizmetleri verdiğimiz OtoPratik mağazaları, müşterilerimize araç bakımını en kolay, en kaliteli, en ekonomik ve hızlı şekilde sunmamızı sağlıyor. Lastik ve araç ile ilgili ihtiyaçlara 360 derece çözüm sunan ürün ve hizmetler bütünüyle geniş bir müşteri portföyüne sahibiz. Brisa’nın en öncelikli değerleri arasında müşteri odaklılık yer almaktadır. Buradan hareketle, OtoPratik mağazalarımızda farklı ihtiyaçları için bir araya geldiğimiz müşterilerimizi daha iyi anlayabilmeyi ve en iyi müşteri deneyimini sağlamayı hedefliyoruz. Bir diğer hedefimiz ise, müşterilerimizin her yerde ve her zaman aynı kalitede ürün ve hizmetlere ulaşabilmeleri. Bu sebeple OtoPratik mağazalarımızın standartlarına son derece önem veriyor, iş ortaklarımızla sürekli gelişim için beraber çalışıyoruz. Gökay Oto gibi iş zenginleştirme ve servisçilik sürecini geliştirmeye açık iş ortaklarımızla beraber uzmanlaşıyor, büyüyoruz” dedi.

 

Hedefimiz Yüzde 100 Müşteri Memnuniyeti

Gökay Oto OtoPratik mağazası sahibi Gürkan Yücetürk, “Mağazamızda toplam 1600 mkapalı alan içinde 800 m2‘lik servis alanımızda aynı anda 10 araca servis hizmeti verebiliyoruz. Hedefimiz gerek kullandığımız son teknoloji ürünü ekipmanlarımızla, gerekse her biri alanında uzman profesyonel çalışanlarımızla yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağlamak” dedi.

 

Tüm Hizmetler Bir Arada

Araç sahiplerine 360 derece servis sunan araç bakım merkezi OtoPratik çatısı altında binek ve hafif ticari araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri bütün ana ürünler bir arada sunuluyor. Ayrıca, lastik, jant, akü, ön düzen bakımı, yağ değişimi, filtre değişimi, klima gazı dolumu, fren balata & disk değişimi, amortisör değişimi ve periyodik bakım gibi temel bakım hizmetleri de veriliyor.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak