Tarzı SUV ruhu GT: PEUGEOT 3008 GT

Peugeot, 3008’i lanse etmesinden sadece birkaç hafta sonra SUV modelin dinamik ve özel versiyonu olan GT’yi tanıttı. 2.0L BlueHDi 180 S&S EAT6 motor ve şanzıman ile donatılan Peugeot 3008 GT, modele has bir dizi özel niteliğin yanı sıra “Coupe Franche” çift renk boya tasarımıyla da dikkat çekiyor. Markanın sınıf atlama stratejisinin bir parçası olan yeni Peugeot 3008 GT ve GT Line Ekim 2016 itibariyle satışa sunulacak.

16.06.2016

Peugeot 3008’i satış başlangıcıyla birlikte farklı müşteri beklentilerini karşılayan ve markanın sınıf atlama stratejisini de destekleyen son derece zengin bir ürün gamıyla sunacak olan Peugeot, Access, Active ve Allure olmak üzere üç temel donanım seviyesinin üzerinde GT Line’ı konumlandırarak ürün gamının tepe noktasını ise GT ile oluşturacak. Peugeot 3008 GT sportif detaylarıyla öne çıkıyor. Geniş çamurluk ağızları ve standart olarak sunulan 235 50 R19 ebatlarında lastiklere sahip GT versiyonuna özel 19 inçlik çift renkli BOSTON jantlar beraberinde daha sportif ve dinamik bir görünümü getiriyor. Standart olarak sunulan ve modern teknolojinin gerekliliklerine uygun olarak geliştirilen bağımsız mercekli Full LED farlar da sportif ve dinamik görünümü destekliyor. Standart olarak sunulan çift renkli parlak “Black Diamond” tavanın yanı sıra GT versiyonunda isteğe bağlı olarak “Coupe Franche” çift renk tasarımı sunuluyor. “Coupe Franche” renk paletinde Platinum Grey, Amazonite Grey ve Metallic Copper renkleri bir arada kullanılıyor.

Otomobil kullanıcılarının beklenti ve görüşleri doğrultusunda tasarlanan ve yeni iç mekan konsepti Peugeot i-Cockpit de dahil markanın yeni karakteristik SUV öğelerinin yanı sıra yüksek teknolojik ekipmanlarını da bünyesinde barındıran 3008 GT’in ön konsolunda, kapı panellerinde ve orta kol dayamada kullanılan bakır renkli çift dikişli detay bir yandan kalite algısını yükseltirken, diğer yandan ise sportifliği vurguluyor. 3008 GT’te standart olarak sunulan ve orta konsolda bulunan düğmeyle aktif hale gelen i-Cockpit® Amplify ile sürüş dinamiklerini ayarlamak (Driver Sport paketi ile birlikte), aydınlatma şiddetini ayarlamak, ekran modlarını kişiselleştirmek, akustik ortamı yapılandırmak, hoş kokular yaymak ve hatta ön koltuklardaki çok nokta masaj özelliğinin keyfini sürmek mümkün.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
3008 GT Peugeot

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?