Skoda Sahiplerine Özel Anadolu Sigorta Skoda Kasko Geliştirildi

Tek poliçede genişletilmiş kasko teminatı ve ek avantajları bir arada sunan Skoda Sahiplerine Özel Anadolu Sigorta Skoda Kasko Geliştirildi.

 

Skoda Kasko e1531316842345

 

Skoda Sahiplerine Özel Anadolu Sigorta Skoda Kasko Geliştirildi

 

Skoda Kasko sigortası ile araç sahiplerine özel avantajlar sağlayan Anadolu Sigorta, poliçe sahiplerinin araçları için ihtiyaç duyduğu tüm teminatları bir arada sunarken, isteğe göre ek teminatlarla da kapsamı genişletebiliyor. Poliçe ile hizmetlerini yetkili servislerinden almak isteyen Skoda sahipleri, 7 gün/24 saat hizmet sağlayan markaya özel asistans yardımlarından da yararlanma ayrıcalığına kavuşuyor.

 

Skoda Sahiplerine Özel Seçenekler

 

Anadolu Sigorta’nın bu ürünü ile poliçe dönemi içerisinde bir adet orijinal cam değişimi muafiyetsiz ve hasarsızlık indirimi etkilenmeden yapılıyor. Ayrıca araçta meydana gelebilecek küçük çaplı hasarlar için anlaşmalı yetkili servislerinde geçerli olacak şekilde mini onarım hizmeti sağlanıyor. Bu kapsamda verilecek hizmetler hasarsızlık indirimi kademesini etkilemiyor. Öte yandan Anadolu Hizmet kapsamında kaza veya arıza durumunda araçların Skoda yetkili servislerine çekilmesi ve kaza neticesinde ikame araç teminatının onarım süresince, pert dahil, yılda 2 kez, azami 15 güne kadar karşılanması sağlanıyor. Sigortalılar, hatalı akaryakıt dolumu teminatı ile hatalı yakıt dolumu sonucunda aracın maruz kalacağı mekanik zararlar ve masraflar da teminat altında bulunuyor. Anadolu Sigorta’nın Skoda Kasko ile müşterilerine sunduğu en önemli farklılıklardan biri de, “sınırsız” ihtiyari mali mesuliyet teminatı.

 

Skoda’nın Agresif Büyüme Planları VW Grubu’nun Başını Derde Soktu haberini de okuyabilirsiniz.

 

Skoda’nın Agresif Büyüme Planları VW Grubu’nun Başını Derde Soktu

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM