11 Ağustos 2016 14:56:52 | Son Güncelleme: 28 Mayıs 2018 09:42:58

Skoda Kodiaq’ın Detayları

Skoda,  üretim versiyonu tamamen gösterilmeden önce Kodiaq’ın yakın plan detaylarını paylaştı.

 

Skoda_Kodiaq__4_

Kodiaq, geniş ve üç boyutlu ön ızgarasıyla kendi karakterini ortaya koyuyor. Dar, keskin ve LED farlara sahip olan Kodiaq’ın akıcı çizgileri yan tarafta da devam ederken arka bölümde markanın tipik C şekilli stop lambaları yer alıyor.

Geniş hacmiyle şaşırtacak

Skoda, markanın bilindik bir yönü olan “sınıfının standartlarını aşan iç hacim iddiasını”, Kodiaq ile bir adım daha ileriye taşıyacak. Beş koltuklu Kodiaq 720 litre ile sınıfının en büyük bagaj hacmini sunarken arka koltuklar katlandığında bu hacim 2 bin 65 litreye çıkacak. Aynı zamanda Skoda ilk kez Kodiaq ile 7 kişilik model opsiyonu sunmuş olacak. Pratiklik konusunda da fark yaratacak Kodiaq’ın katlanabilir ön koltuk seçeneği, 2.90 metre uzunlukta taşıma kapasitesi sağlayacak.

Skoda_Kodiaq__2_

Kodiaq güvenlik ve konfor alanında da en yeni sürücü yardımcılarıyla donatılıyor. Aracın etrafını gösteren geniş açılı kameralar park kolaylığı sağlarken, yeni Manevra Asistanı geri geri giderken bir engel fark ettiğinde otomatik olarak aracı frenleyecek. Skoda’nın premium SUV modeli Kodiaq, önümüzdeki yılın başından itibaren satışa sunulacak.

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak