8 Ağustos 2016 07:50:59 | Son Güncelleme: 8 Ağustos 2016 07:50:59

Crafter Okul sezonu başlıyor

Okul dönemi öncesi yeni araç satın almayı düşünenler için özel avantajlarla sunulan Crafter Okul, okul servisinden beklenen her türlü ihtiyaca cevap veriyor.

Volkswagen_Crafter_1

Volkswagen Ticari Araç, yeni okul dönemine yeni bir araçla başlamak isteyenler için sınırlı sayıdaki Volkswagen Crafter modellerinde cazip fırsatlar sunuyor. Volkswagen Ticari Araç’ın Crafter modelinin okul servisleri için geliştirdiği versiyonu Crafter Okul, 16+1, 18+1, 19+1 ve 22+1 yolcu kapasitesi seçenekleriyle satın alınabiliyor. Lüks segment koltuklar, körüklü ve ısıtmalı sürücü koltuğu, hız sabitleyici, radyo kumandalı direksiyon, orijinal iç kaplama, sis farı, manuel açılabilen acil çıkış kapağı ve arka yolcu bölümü camlarında özel perde sistemi gibi standart donanımlarıyla fark yaratıyor. EU6 motorlu Crafter Okul modellerinde ayrıca otomatik yanan farlar, yağmur sensörü ve eve geliş-evden çıkış aydınlatma sistemi gibi konfor öğeleri de bulunuyor.

Sürücü ve yolculara özel güvenlik sistemleri

Crafter Okul, standart olarak sunduğu aktif güvenlik özellikleriyle de etkileyici: ESP viraj dengeleme sistemi, ABS, ASR (anti patinaj sistemi), BAS (fren yardımcısı), Hill Holder (yokuş yukarı kalkış yardımı), USC (viraj içine savrulma kontrolü), ROM (devrilme koruması), RMI (denge kaybı koruması) bu güvenlik sistemlerinden bazıları. Ayrıca körüklü sürücü koltuğu da sürücünün rahatını ve güvenliğini sağlıyor.

Crafter her zaman kazandırıyor

Crafter Okul, kendini ispatlamış, güçlü ve yakıt yönünden verimli dört silindirli çift turbo 2.0 TDI Euro 6 dizel motorla sunuluyor. 163 PS güç üreten motor, şehir dışında 100 kilometrede 6.7 lt tüketim değerine sahip. 20 bin km bakım aralığıyla düşük işletim maliyeti ve ekonomik kullanım imkanı da sunan Crafter Okul, her bakımda sadece 7 litre yağ değişimine ihtiyaç duyarak bakım maliyetlerini de düşürüyor. Crafter Okul, 12 yıl paslanmazlık, 3 yıl boya, 2 yıl sınırsız km + 1 yıl için 250 bin km’ye kadar mekanik ve üst yapı garantisi ile sınıfının en uzun garanti değerlerini sunuyor.

Ağustos ayına özel fırsatlar

Crafter Okul, aracını yenileyecek olan ve yeni araç satın alacak olan kullanıcılar için Ağustos ayı boyunca, sınırlı sayıda araç için okul sezonuna özel fırsatlarla satışa sunuluyor.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. bahadir arguz dedi ki:

    2011 sprinter aracimla takas fiyatini ogrenmek istiyorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak