Seat Ateca’nın FR Versiyonu Automobile Barcelona Fuarında Tanıtıldı

Seat, yeni SUV modeli Ateca’nın FR versiyonunu, Automobile Barcelona fuarında tanıttı. Ateca FR versiyonu ile daha dinamik ve sportif bir karaktere kavuştu.

 

ateca fr

 

Reference, Style ve XCellence donanımlarından oluşan Ateca serisine eklenen FR versiyonu, sahip olduğu XCellence donanım seçeneğine ek olarak ön ve arkada bulunan FR logosu ve siyah tavan rayları sunuyor. FR versiyonu ile dinamik ve sportif karakteri daha belirginleştirilen Ateca’nın ön kısmında kendine has bir tasarıma sahip siyah renk ön ızgara, aşağıda ise sadece FR versiyonuna özgü olan, kasayla aynı renge sahip tamponlar ilk bakışta dikkat çekiyor. Öndeki LED sis farları da FR için özel olarak yenilenmiş. Yandan bakıldığında FR versiyonunu öne çıkaran unsurların başında 18 inçlik alüminyum alaşımlı jantlar, arka tasarımda da arka spoyler ve FR versiyon için özel olarak tasarlanan arka tamponlar öne çıkıyor.

 

Sportif ve lüks iç mekan

 

ateca fr ic

 

Üzerinde FR logosu bulunan alüminyum kapı eşik kaplamaları, ön kapılar iç tasarımda hemen dikkat çekiyor. Ayrıca alüminyum pedallar ve çok fonksiyonlu deri sportif direksiyon üzerinde parlak siyah bir kabartma şeklinde yer alan FR logosu otomobilin sportif karakterini iç mekanda gösteren özellikler arasında. Standart olarak sunulan spor Alcantara döşeme ile direksiyon ve koltuklarda bulunan kırmızı dikişler Ateca FR’ın göze çarpan detayları arasında yer alıyor. Öte yandan, yine sadece FR versiyona özgü bir tasarıma sahip tavan ve kapı çıtalarında yer alan siyah renkli zarif detaylar da yer alıyor. Ateca FR, yılın ikinci yarısında Türkiye’de satışa sunulacak.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM