7 Mayıs 2018 13:22:43 | Son Güncelleme: 28 Mayıs 2018 09:12:14

Renault Twingo’nun Makyaj Çalışmaları Testte Yakalandı

2014 yılında lansmanı yapılan üçüncü nesil Renault Twingo’nun Makyaj Çalışmaları Testte Yakalandı. Makyajlı Renault Twingo’nun yıl sonunda tanıtılması bekleniyor.

 

 

Renault Twingo’nun Makyaj Çalışmaları Testte Yakalandı

 

Fransa’da kendi segmentinin büyük ölçüde hakim olan Twingo makyajlanıyor. Ancak casusu fotoğraflara bakıldığında oldukça hafif gözüken bir restilyondan faydalanacağı anlaşılıyor. 2014 yılında lansmanı yapılan Twingo ile Renault, şehir aracının tarihinde bir dönüm noktası ortaya koymuş temelleri Smart Forfour ile aynı olan ve arkaya monteli bir motoru Twingo’da kullanmıştı. Üçüncü kuşak Twingo için yeni bir makyaj dönemi gelmişti ve hafif bir makyaj çalışması Twingo için başladı. Makyajlı Twingo’nun yıl sonuna kadar açıklanması bekleniyor. Kamuflajlar yapılan estetik değişiklikleri gizlese de odak noktası tampon, far grubu ve ızgarada yoğunlaşıyor.

 

 

Ön tamponda C şekilli gündüz farları ve iki ek hava girişine sahip olduğu görülüyor. Malzemelerde ve renklerde bazı değişikliklerin yanı sıra, şehirde otomatik acil durum frenlemesinin gelmesini beklenebilir. Motor seçeneğine bakıldığında da yüksek mekanik eğim gerektirdiği için 0.9 TCe 90 HP gücündeki motorun yerine gelen yeni üç silindirli 1.0 motorun kullanılması beklenmiyor.

 

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak