Opel’in X Ailesinin İkinci Üyesi Crossland X Temmuz’da Satışa Sunulacak

Crossland X Türkiye’de Enjoy ve Excellence donanımlar ile 1.2 81 HP benzinli manuel, 1.2 110 HP otomatik ve 1.6 99 hp dizel manuel seçenekleriyle satılacak.

 

 

Opel Astra’dan 4,21 m’lik uzunluğuyla 16 cm daha kısa olsa da 10 cm daha yüksek olan Crossland X, opsiyonel olarak sunduğu panaromik cam tavanı ile daha ferah iç mekan sunmayı vaat ediyor. Konforu Opel’in AGR sertifikalı ortopedik koltuklarının yanında, 60/40 katlanan ve 15 santimetre ileri-geri kaydırılabilen arka koltukları ile de sağlayan Crossland X, böylece daha fazla bagaj hacmi ya da arka tarafta daha fazla diz mesafesi sağlıyor. Crossland X, 520 litreye kadar ulaşan bagaj hacmi (arka koltukların katlanması ile maksimum 1255 litre) sunuyor.

 

 

GÜVEN VE KONFOR İÇİN YENİ TEKNOLOJİLER

Enjoy ve Excellence donanım seviyelerinden sunulacak Crossland X, viraj aydınlatması, uzun far desteği ve otomatik seviyelendirmeye sahip full adaptif LED farlar, opsiyonel olarak sunulan ve hız, navigasyon ve destek sistemlerinin bildirilerini ön cama yansıtan Head Up Display,  eşitli verileri işleyerek, trafik işaret tanıma ve şerit takip sistemi gibi sürüş destek sistemlerinin temelini sağlayan Opel Eye ön kamera ve arka görüşü 180 dereceye yayan Panoramik Geri Görüş Kamerası gibi yolculuğu  güvenli ve daha konforlu hale getirecek teknolojik yeniliklerle donatılmış.

 

2 BENZİNLİ 1 DİZEL MOTOR SEÇENEĞİ

Opel Crossland X, Türkiye’de 81 HP güç ve 118 Nm tork değerli, 5 ileri manuel şanzımanlı 1.2 benzinli,  110 HP güç ve 205 Nm tork değerli 6 ileri otomatik şanzımalnlı 1.2 benzinli ile 99 HP güç ve 254 Nm tork değerli, 5 ileri manuel şanzımanlı 1.6 dizel motor seçenekleri ile satılacak.  Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik: “Şehir trafiğine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış, B SUV ve crossover modellerine talep ciddi şekilde artıyor. Havalı, SUV’lerden ilham alan tasarımı, çarpıcı bağlantı özellikleri ve kullanışlı yapısı ile yeni Crossland X, sınıfında Mokka X ile liderlik için ikinci güçlü adayımız olacak” dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?