Opel Yeni Marka Sloganını ve Logosunu Tanıttı: “Gelecek Herkesindir”

Opel Yeni Marka Sloganını Logosunu Tanıttı Gelecek Herkesindir ‘Gelecek’, ulaşım çözümlerinin sürekli inovasyonla hayata geçebileceğini, ‘Herkesindir’, bu çözüm ve teknolojilere herkesin ulaşması gerektiğini anlatıyor.

 

 

Opel Yeni Marka Sloganını ve Logosunu Tanıttı:  “Gelecek Herkesindir”

Otonom ve elektrikli araçlar ile insanların sürekli bağlantılı olacağı geleceğe doğru gittiğimiz şu dönemde ‘Gelecek Herkesindir’ sloganı ile Opel, insan odaklı bir ulaşım modeli oluşturmak için iradesini net şekilde ortaya koymayı hedefliyor. Yeni bir dönem olarak nitelendirdiği bu süreçte Opel,  logosu ile de bunu gösteriyor.

OPEL YENİ DÖNEM HEDEFLERİNİ LOGOSUNA YANSITTI

Yeni logo tasarımında, netlik ve sadeliği yakalamayı amaçlayan Opel, bundan sonra tüm iletişim kanallarında iki boyutlu yeni logo tasarımını kullanacak. Tekerleği sembolize eden daire ve saf enerjiyi temsil eden şimşek gibi Opel’in karakterini belirleyen tüm nitelikler logoda aynen korunuyor.

 

“Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik: Artık yeni bir liderlik stilinin zamanı”

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik: “‘Gelecek Herkesindir’ bir ürün vaadinden de öte bir taahhüt, yaklaşım ve zorunluluk” diyor ve ekliyor: “Yeni sloganımız Opel’in geçmişi ile gelecek planlarını birbirine bağlıyor. Bu, bizi harekete geçiren ve markamızı en doğru temsil ettiğine inandığımız bir duruş. Artık yeni bir liderlik stilinin zamanı. Bu başta yeni Insignia olmak üzere tüm yeni modellerimizde görülüyor. Alman mühendisliğinin sonucu olarak yeni amiral gemimiz sadece lüks otomobillerde bulunan premium teknolojileri sunuyor. Yeni modelimizin sınırları zorladığı kesin. Ancak bu sınırlar aşılmak için var.”

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?