DOLAR

31,1241$% 0.26

EURO

33,8021% 0.51

STERLİN

39,4982£% 0.31

GRAM ALTIN

2.028,02%-0,21

ONS

2.027,04%-0,45

BİST100

9.334,13%-0,43

BİTCOİN

1656850฿%4.66647

a
  • Vidyoto
  • HABER
  • Nissan Dijitalizasyon İçin Hindistan’da Yeni Bir Küresel Merkez Kuracak

Nissan Dijitalizasyon İçin Hindistan’da Yeni Bir Küresel Merkez Kuracak

Nissan Dijitalizasyon İçin Hindistan’da Yeni Bir Küresel Merkez Kuracak
0

BEĞENDİM

Kerala Hükümeti ile bir mutabakat (MoU) imzalayan Nissan Dijitalizasyon İçin Hindistan’da Yeni Bir Küresel Merkez Kuracak.

 

nissanİdijitalizasyon

 

Nissan Dijitalizasyon İçin Hindistan’da Yeni Bir Küresel Merkez Kuracak

 

Nissan, yeni dijital merkezin Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika’da bir dizi yazılım ve bilgi teknolojisi geliştirme merkezi olmasını hedefliyor. Yeni merkezle birlikte Nissan, dijital teknolojiyi önemli operasyon ve hizmetlerin merkezine yerleştirerek iş süreçlerini kapsamlı bir şekilde değiştirecek. Nissan ayrıca, otonom, bağlı ve elektrikli araç teknolojisinin artan kullanımı ile sınıfının en iyi kullanıcı deneyimlerini, ürün geliştirme yeteneklerini, otomotiv endüstrisinin geliştirdiği güvenlik ve bağlanabilirliği sunan marka olmayı da hedefliyor. Nissan’ın kurmayı planladığı ilk merkez Trivandrum’daki Kerala hükümetine ait bir teknoloji parkı olan Technopark’ta, şehirde kalıcı bir yere taşınmadan önce kurulacak. Tam olarak faaliyete geçtikten sonra, şirketin Hindistan ve diğer küresel pazarlardaki dijital yeteneklerini güçlendirmesini sağlayacak.

 

Yeni Dijital Merkezin Nissan’a ve Blgeye Sağlayacağı Avantajlar 

 

Nissan Bilişim Kurulu Başkanı (CIO) olan Tony Thomas, Kerala’daki yeni dijital merkezin, Nissan’ın global dijital dönüşümünü sürdürmesinde önemli bir itici güç olacağını belirterek, “Bu merkez, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet verme şeklimizi geliştirmek için yetenekli bir iş gücü geliştirmemize ve sürdürmemize yardımcı olacaktır” dedi. Kerala Başbakanı Pinarayi Vijayan da “Nissan’ın kuracağı dijital merkez hem Nissan hem de bölge için harika bir fırsat sunuyor. Sadece yetenekli ve özel bir iş gücüne Nissan’ın erişimini sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda Kerala’nın önemli bir küresel potansiyele sahip olduğunu gösterecek” diye konuştu.

 

Nissan Sürdürülebilirlik 2022 Planlarını Tanıttı haberini de okuyabilirsiniz.

 

Nissan Sürdürülebilirlik 2022 Planlarını Tanıttı

 

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Türkiye Genelinde 4 milyon Aracın Egzoz Muayenesi Gerçekleştirildi