27 Eylül 2016 10:51:29 | Son Güncelleme: 24 Mayıs 2018 08:16:12

Mercedes-Benz Paris Otomobil Fuarı’nda Geleceğin Teknolojisini Tanıtacak

 

Mercedes-Benz, 1-16 Ekim arasında düzenlenecek Paris Otomobil Fuarı’nda dijital ve elektronik sürüş teknolojileriyle tasarlanan modellerini tanıtacak.

 

Mercedes-Benz, 1-16 Ekim arasında düzenlenecek Paris Otomobil Fuarı'nda dijital ve elektronik sürüş teknolojileriyle tasarlanan modellerini tanıtacak.

 

2 bin 500 metrekarelik standında 30’a yakın model sergilenecek

Elektrikli mobilite konusunu odak noktasına alan Mercedes-Benz, Paris Motor Show’daHall 5.2 salonundaki 2 bin 500 metrekarelik standında 30’a yakın modelini sergileyecek. Fuarda benzinli motorlu smart modellerinin yanı sıra smart fortwo, fortwo cabrio ve bir ilk olarak dört koltuklu smart forfour modellerinin tamamen elektrikli versiyonları tanıtılacak. Fuarda arazi sürüşü odaklı tasarım detaylarıyla E-Serisi ailesine yeni katılan All Terrain modelinin ilk gösterimi yapılacak. Fuarda tanıtımı yapılacak diğer bir otomobil ise Vision Mercedes-Maybach 6 olacak. Elektrikli otomobil olarak tasarlanan aracın elektrikli motoru, 750 HP güç üretirken aracın altına gizlenen ince bataryalar 500 km’lik bir menzil sağlıyor. Mercedes-AMG, Paris Motor Show’da GT ailesini genişletmeye devam ediyor. Yeni Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC Coupé aracı da 2016 Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak araçlar arasında bulunuyor.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak