Yenilenen Mercedes-Benz CLA Türkiye’de

Sportif tasarımı, yeni güvenlik donanımları ve azalan yakıt tüketimi ile yenilenen Mercedes-Benz CLA 126 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuldu.

 

Mercedes-Benz CLA

Yeni tamponlar, standart olarak sunulan parlak siyah renkli elmas görünümlü ön ızgara ve yeni hafif alaşım jantlarıyla sportif tasarımı daha da ön plana çıkarılan Mercedes-Benz CLA, güçlü ve sportif tasarım çizgileriyle son derece özgün ve dinamik bir tasarım sunarken CLA Shooting Brake direksiz yan camları ile coupé karakteri sergiliyor. Yenilenen CLA’nın tüm versiyonlarındaparlak siyah renkli elmas görünümlü ön ızgara artık standart olarak sunuluyor. Ön tampona entegre edilen gümüş, siyah veya krom alternatiflerine sahip yeni çıta ile kalite algısı daha da yükseliyor. Arka tamponu ise egzoz yuvalarının arasına entegre edilen krom veya siyah (GecePaketi’nde sunuluyor) renkli çıta süslüyor. Tampona entegre edilmiş olan egzoz çıkışlarıdaha geniş bir görünüm sunarken aynı zamanda birçok detay ile birlikte kalite algısını da yükseltiyor.

KONFORLU VE GELİŞMİŞ TEKNOLOJİLİ İÇ MEKAN

Mercedes-Benz CLA _ 2

 

Koltuk döşemeleri, iç süslemeler ve krom kumanda elemanlarının yanı sıra HANDS-FREE ACCESS ve gelişmiş akıllı telefon entegrasyonu gibi özellikler ile iç mekan konforunu üst boyutta sunan CLA’nın iç mekandaki en önemli yeniliği çok daha ince ve zarif bir tasarıma sahip, yeni bir ön camla donatılan ve konsoldan bağımsız duran 8 inç büyüklüğündeki merkezi medya ekranı. Yeni kadranlı ve kırmızı ibreli gösterge paneli hem daha şık hem daha okunaklı yapıya kavuşmuş. AMG paketli otomobillerde kapı döşemelerine entegre, elektrikli ve hafızalı ön koltuklara ait gümüş krom kumanda elemanları ve çerçevesi kadar orta konsoldaki saklama gözünün krom çerçevesi standart olarak sunuluyor. Dokuma desenli yeni iç süslemeler, mat siyah dişbudak ağacı (exclusive paketi ile birlikte), siyah DINAMICA mikrofiber (AMG tasarım konsepti ile birlikte isteğe bağlı olarak) ve petek dokulu alüminyum gibi iç süsleme seçeneklerigörsel bir şöleni beraberinde getiriyor. Exclusive paketi ile birlikte isteğe bağlı olaraksahra beji/siyah renk kombinasyonunda yeni deri döşemeler sunulurken, Urban paketindeise kristal grisi veya siyah ARTICO suni deri ile Maringa kumaş kombinasyonludöşemeler sunuluyor. Tercihini siyahtan yana kullananlar için beyaz veya mavi desenalternatifleri de mevcut.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?