5 Ekim 2016 12:33:04 | Son Güncelleme: 5 Ekim 2016 12:56:45

Krone Türkiye, Ürün İhraç Ettiği Ülkelere Tanzanya’yı da Ekledi

Krone Türkiye, ürün ihraç ettiği ülkelere bir yenisini daha ekledi. Krone Türkiye, son olarak Tanzanya’ya Profi HD teslimatı yaptı. 

 

Krone Türkiye, ürün ihraç ettiği ülkelere bir yenisini daha ekledi. Krone Türkiye, son olarak Tanzanya’ya Profi HD teslimatı yaptı.

 

Tanzanya’ya 20 adetlik araç teslimat

Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Türki Cumhuriyetlere Türkiye’den ihracat gerçekleştiren Krone Türkiye, son olarak Tanzanya’ya 20 adetlik araç teslimatı gerçekleştirdi. Krone, Tanzanya’da gıda taşımacılığı yapan Bakhresa Company’ye ilk etapta 20 adetlik Profi HD Curtain Sider teslimatı yaptı. Profi HD Curtain Sider, Tanzanya için imal edilmiş, Profi HD’nin brandalı versiyonu. Tanzanya’nın en büyük şirketlerinden biri olan Bakhresa Company’nin filosunda 375 adet treyler bulunuyor. Bakhresa Company’nin Krone’den araç alımları önümüzdeki dönemde de devam edecek. Krone Türkiye, ihracat yaptığı araçları 3’lü ve 4’lü paketler halinde gönderiyor. Montajı ihracatı yapılan ülkede gerçekleştiriliyor. Böylece nakliyede maliyet avantajı sağlanıyor. Krone, Afrika’da Tanzanya dışında Cezayir, Fas ve Mısır’a ihracat gerçekleştiriyor. 3 kıtada yaklaşık 15 ülkeye ihracat gerçekleştiren Krone Türkiye, ihracat satışlarını 2016’nın ilk 8 ayında, geçtiğimiz yılın ilk 8 ayına göre yaklaşık 4 kat artırmayı başardı.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak