Hyundai Türkiye Pazarında Operasyonel Kiralama İle Payını Artırmayı Hedefliyor

LeasePlan ile “Hyundai Araç Kiralama” adıyla yeni bir ortaklık gerçekleştiren Hyundai Türkiye Pazarında Operasyonel Kiralama İle Payını Artırmayı Hedefliyor.

 

hyundai kiralama 2

 

Hyundai Türkiye Pazarında Operasyonel Kiralama İle Payını Artırmayı Hedefliyor

 

Öncelikli olarak KOBİ’lere, avukat, doktor, eczacı gibi vergi levhalı gerçek kişilere ve kurumsal müşterilere operasyonel kiralama imkanı sağlayacak olan Hyundai Araç Kiralama ile tüm binek modellerde operasyonel kiralama yapılabilecek. Mayıs ayı itibariyle başlayacak olan Hyundai Araç Kiralama programından faydalanmak isteyen müşterilere hyundaiarackiralama.com.tr websitesi ile teklif alma imkanı sunulurken, müşteriler kendilerine en yakın yetkili satıcılarda da kiralama işlemi gerçekleştirebilecek. Hyundai Araç Kiralama’nın kullanıcı destek hattından sürekli olarak hizmet verilecek ve kiralama sonrasında oluşacak sigorta, bakım ve vergi maliyetleri de tamamıyla programın takibi altında yürütülecek.

 

hyundai kiralama

 

Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “2018’in ilk çeyreğinde binek otomobil pazarında yüzde 7.7’lik pay ile üçüncü sırada bulunuyoruz. Sektörün en önemli oyuncularından biri olarak, Hyundai Araç Kiralama sayesinde zengin model yelpazemizde bulunan tüm binek araçlarımızda operasyonel kiralama imkanını sunacağız. Bu doğrultuda global çözüm ortağımız LeasePlan’e bize sağladıkları tüm imkanlar için teşekkür ediyoruz. Müşterilerimize vakit kazandırmak için hızlı çözümler oluşturup hyundaiarackiralama.com.tr websitesi üstünden talep oluşturacağız ve operasyonel kiralama yapmak isteyen müşterilerimize en yakın il ve yetkili satıcımız ile ulaşacağız” dedi. Hyundai ile gerçekleştirilen işbirliğiyle ilgili açıklamalarda bulunan LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay ise şunları söyledi: “Türkiye’nin en güçlü markalarından olan Hyundai ile bu programa imza atmaktan çok mutluyuz. Hyundai’nin geniş ürün yelpazesiyle LeasePlan’in 50 yılı aşkın tecrübesini ve operasyonel gücünü bir araya getiren bu işbirliği, araç kullanıcılarına mobiliteleri için alternatif çözümler üreterek sektöre yenilikçi bir yaklaşım getirmeye devam edecek.”

 

Yeni Hyundai Tucson 2018 New York Otomobil Fuarı’nda Tanıtıldı haberini de okuyabilirsiniz…

 

Yeni Hyundai Tucson 2018 New York Otomobil Fuarı’nda Tanıtıldı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM