Honda Dünyanın En İyi 20 Markası Arasında

Interbrand’a göre marka değeri 22.696 milyar Dolar’a yükselen Honda Dünyanın En İyi 20 Markası Arasında. Honda marka değeri son 5 yılda yüzde 31 arttı. 

 

Honda

Honda Dünyanın En İyi 20 Markası Arasında

 

Bağımsız araştırma ve danışmanlık şirketi Interbrand tarafından gerçekleştirilen ‘En iyi global markalar’ araştırmasına göre Honda Dünyanın En İyi 20 Markası Arasında. Interbrand tarafından marka değeri 22.696 milyar dolar olarak belirlenen Honda, yüzde 3 artışla dünyanın en değerli 20 markası arasında yer aldı.

 

“Marka Gelişimimiz Hızlanacak”

 

Philip RossDünyanın en büyük 4’üncü otomotiv markası konumunda olan Honda’nın marka gücünün piyasadaki etkin konumunu vurguladığını söyleyen Honda Motor Europe Kıdemli Başkan Yardımcısı Philip Ross: “Sıfır emisyonlu Clarity Fuel Cell modelimizden ödüllü ve yüksek performanslı Honda Civic Type R modelimize kadar birçok yeni ürün Honda markasının bünyesinde barındırdığı ileri teknolojiyi gözler önüne seriyor. Kısa süre önce açıklanan ‘Elektrikli Vizyon’ kapsamında 2018 yılından itibaren yeni elektrikli araçlar devreye alacağız. Böylece markamızın gelişimi daha da hızlanacak” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM