DOLAR

31,1225$% 0.26

EURO

33,8023% 0.48

STERLİN

39,4944£% 0.29

GRAM ALTIN

2.029,56%-0,13

ONS

2.029,47%-0,34

BİST100

7.962,34%3,14

BİTCOİN

1665303฿%5.41146

a
  • Vidyoto
  • Ford
  • Ford Müşterileri İçin Aktif Memnuniyet Sistemi Hayata Geçirildi

Ford Müşterileri İçin Aktif Memnuniyet Sistemi Hayata Geçirildi

Ford Müşterileri İçin Aktif Memnuniyet Sistemi Hayata Geçirildi
0

BEĞENDİM

Yol destek ve çekici hizmeti, konaklama, ulaşım ve taksi hizmetleri sunan Life Card sahibi Ford Müşterileri İçin Aktif Memnuniyet Sistemi Hayata Geçirildi.

 

FO Aktif Memnuniyet Sistemi

 

Ford Müşterileri İçin Aktif Memnuniyet Sistemi Hayata Geçirildi

 

Aktif Memnuniyet Sistemi ile “Ford Life Card” sahibi tüm Ford müşterilerine, Ford Aktif Yol Destek Asistanı (FAYDA), Yol Destek ve Çekici Hizmeti, Alternatif Hizmetler (Konaklama, Ulaşım, Taksi vb), Bayi İkame Araç Uygulaması, İlk Buluşma, Fkasko ürün ve hizmetleri sunuluyor. Ford Aktif Yol Destek Asistanı (FAYDA) sayesinde sürücüler ve yolcular, yolda herhangi bir arıza veya kaza durumunda Yol Destek ve Çekici Hizmeti alabiliyor ve konaklama, ulaşımı kapsayan Alternatif Hizmetlere erişebiliyor. 7 gün 24 saat ulaşabilen 444 3673 arandığında, Ford’un uzman ekibi anında yola çıkarak desteğe geliyor. Orada çözülebilecek sorunları hemen çözüyor, aksi halde otomobilin en yakın yetkili servise götürülmesini sağlıyor. FAYDA sadece araçla ilgilenmiyor araç sahiplerinin de gideceği yere istenilen ulaşım aracını kullanarak gitmelerini, istendiği takdirde en yakın 5 yıldızlı otelde konaklanabilmesini ya da ikame araçla yola devam edilmesini sağlıyor. FAYDA kapsamındaki hizmetler, garanti ve Ford Güvence süresince veya Ford LifeCard sahiplerine Ford yetkili servislerinde işlem yaptırması şartıyla arıza durumunda ücretsiz veriliyor. Euroservis kapsamında sağlanan ikame araç hizmeti ilk günden itibaren veriliyor. Kaza durumunda çekici hizmeti ücretsiz olarak veriliyor.

 

fkasko

 

FKasko İle Kaza Sonrası İçin Tam Destek

 

Aktif Memnuniyet Sistemi, Ford müşterilerine özel hazırlanan Fkasko hizmetini de içeriyor. FKasko yalnızca Ford markalı araçlar için özel olarak hazırlanmış, Allianz Sigorta ve Axa Sigorta işbirliğiyle oluşturulmuş genişletilmiş bir kasko poliçesi. Herhangi bir kaza sonrası aracın hasar görmesi durumunda; Ford yetkili servislerinde Yüksek Ford Güvenlik Standartları’na uygun orijinal yedek parçalar ve uzman eğitimli personel ile onarım işlemleri gerçekleştiriliyor. Ayrıca FKasko; muafiyetsiz orijinal cam değişimi, belirli bir limite kadar ekspertiz ve hızlı onarım, yüzde 65’e varan hasarsızlık indirimi ve deprem, terör gibi beklenmedik olaylar için muafiyetsiz sigortalama seçeneklerini sunuyor. Fkasko’da neredeyse tüm meslek gruplarına özel yüzde 20’ye varan indirime ilave olarak yüzde 20 aile indirimi sayesinde çok cazip fiyatlarla FKasko sigorta poliçesi satın alınabiliyor.

 

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yeni Mercedes-Benz C Serisi Ailesi Türkiye Satışı Başladı