Çocuğunuz ‘Hayalindeki Arabayı’ Çizsin Yarışmayı Kazansın İster misiniz?

Toyota “Hayalimdeki Araba Resim Yarışması 2017’nin Türkiye ulusal yarışması başladı. Yarışma için başvurular 24 Şubat 2017’ye kadar sürecek.

 

Toyota "Hayalimdeki Araba Resim Yarışması 2017'nin Türkiye ulusal yarışması başladı. Yarışma için başvurular 24 Şubat 2017'ye kadar sürecek.

 

Bu yıl 15 yaşın altındaki Türk çocukların 6’ncı kez katılacağı resim yarışmasının Türkiye değerlendirmelerinde 3 ayrı kategoride (7 yaş ve altı, 8-11 yaş arası, 12-15 yaş arası) ilk 3 dereceye giren resimlerin sahipleri hem ödül kazanacak hem de Japonya’da gerçekleşecek Uluslararası Yarışma’ya katılma şansı elde edecek. Toyota tarafından 2004 yılından bu yana “Senin Hayalin – Geleceğin Arabası” temasıyla organize edilen yarışma, otomobilleri çocukları sevdirmek ve hayal dünyalarını geliştirmek amacıyla düzenleniyor.

 

Başvurular Nasıl Yapılıyor?

Yarışmaya katılmak isteyen çocuklar hayallerindeki otomobili, A4, A3 boyutlarında veya tabloid ebatlara sahip, istenilen türde kağıda istenilen resim malzemesi kullanılarak resmedebilecek. Katılımcılar, resimlerini başvuru formu ile birlikte şehirlerinde bulunan Toyota Plazalar’a elden teslim edebilecekler. Yarışmaya posta yoluyla katılmak isteyenler ise resimlerini başvuru formu ile birlikte Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. Cumhuriyet Mahallesi E-5 Yanyol No:11 Yakacık 34876 Kartal/İstanbul adresine de gönderebilecek.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM