2 Haziran 2017 07:52:38 | Son Güncelleme: 2 Haziran 2017 07:52:38

Brisa’nın 42’nci Otopratik Mağazası Nilüfer Bursa’da Hizmete Başladı

Brisa, Otopratik mağazalarının 42’ncisini, Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in katılımıyla Bursa’da Grup Oto iş birliğiyle açtı.

 

 

Otopratik Grup Oto’nun açılışına özel 30 Haziran’a kadar işçilik ve yedek parçada yüzde 10 indirim de sunuluyor.

 

Brisa, araç sahiplerinin lastik ve oto bakımı gibi çeşitli ihtiyaçlarını tek noktada karşılayabilmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Otopratik mağazalarının 42’ncisini, Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in katılımıyla Bursa’da Grup Oto iş birliğiyle açtı. Bursa’daki tek, Türkiye çapındaki 42. Otopratik mağazasının açılış töreninde konuşan Brisa Perakendecilik Direktörü Oğuzhan Avdan; “Yaptığımız araştırmalar gösteriyor ki araç sahipleri artık servis ve bakım hizmetlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde almak, zamanlarını ve maliyetlerini verimli bir şekilde yönetmek istiyor. Bundan yola çıkarak, müşterilerimize araç bakımında en iyi deneyimi sunabilmek amacıyla Otopratik konseptini hayata geçirdik. Ortalama 2 saat içinde bitirilen hızlı oto bakım hizmetleri verdiğimiz Otopratik mağazaları, müşterilerimize araç bakımını en kolay, en kaliteli, en ekonomik ve hızlı şekilde sunmamızı sağlıyor. Bir diğer hedefimiz ise, müşterilerimizin her yerde ve her zaman aynı kalitede ürün ve hizmetlere ulaşabilmeleri. Bu sebeple Otopratik mağazalarımızın standartlarına son derece önem veriyor, iş ortaklarımızla sürekli gelişim için beraber çalışıyoruz. Grup Oto gibi kurumsallaşmaya ve işini geliştirmeye önem veren iş ortaklarımızla beraber uzmanlaşıyor, büyüyoruz” dedi. Grup Oto Genel Müdürü Cengiz Tüter ise; “Otopratik mağazamızın kuruluş sürecinde Brisa’dan aldığımız destek ve danışmanlık ile şimdiden hızlı araç bakım konseptinde ve lastik hizmetlerinde fark yaratacak bir temel atmış bulunuyoruz. Hedefimiz gerek kullandığımız son teknoloji ürünü ekipmanlarımızla, gerekse her biri alanında uzman profesyonel çalışanlarımızla yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağlamak” diye konuştu.

Otopratik’te SUnulan Hizmetler

Otopratik mağazalarında lastik, jant, akü, ön düzen bakımı, yağ değişimi, filtre değişimi, klima gazı dolumu, fren balata & disk değişimi, amortisör değişimi ve periyodik bakım gibi temel bakım hizmetleri de veriliyor. Aynı zamanda her araç marka/modeli için özelleştirilmiş çeşitli periyodik bakım paketleri de sunuluyor. Otopratik Grup Oto’nun açılışına özel 30 Haziran’a kadar işçilik ve yedek parçada yüzde 10 indirim de sunuluyor.

 

 

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak