Audi A6 Euro NCAP Çarpışma Testi’nden Güvenlikte 5 Yıldız Aldı

Yetişkin korumada 93, çocuk korumada 85, yaya güvenliğinde 81 puan alan Audi A6 Euro NCAP Çarpışma Testi’nden Güvenlikte 5 Yıldız Aldı.

 

 

Audi A6 Euro NCAP Çarpışma Testi’nden Güvenlikte 5 Yıldız Aldı

 

Sürüş destek sistemlerinde de 76 puan alanYeni Audi A6, çok sayıda destek sistemi ile daha güvenli, daha konforlu ve daha dinlendirici bir sürüş sunuyor. Audi A6’da bulunan standart Audi Pre Sense Sistemi, diğer araçlar, yayalar ve bisikletlilerle çarpışmaları önlemeye yardımcı olan bir sistem. Ayrıca Audi A6, tüm hız aralığında ve trafik sıkışıklığında şerit kılavuz fonksiyonuyla Adaptif Cruise Control sistemini geliştiren Adaptif Cruise Assist sistemine de sahip. Bu sistem, Car-to-X bilgilerini, sensör bilgilerini ve navigasyon verilerini ve trafik işaretlerini analiz ederek aracı frenliyor ve hızlandırıyorYeni Audi A6’daki yardım sistemlerinin ardında, kendi özellikleri bakımından birbirini ideal olarak tamamlayan bir sensör portföyü bulunuyor. Tüm sensör verileri, sürekli olarak çevrenin farklılaştırılmış bir görüntüsünü üreten merkezi sürücü yardım denetleyicisine (zFAS) dahil edilmiş durumda. Bu merkezi veri birlikteliğinin bir sonucu olarak, destek sistemleri önceki modele göre daha hassas çalışıyor.

 

Yeni Audi A6 Sedan Fotoğraf Galerisi için görsele tıklayabilirsiniz…

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle