Anadolu Sigorta’dan Volkswagen Sahiplerine Özel Kasko: Volkswagen Kasko

Tüm hizmetlerini Volkswagen yetkili servislerinden almak isteyenlere Anadolu Sigorta’dan Volkswagen Sahiplerine Özel Kasko: Volkswagen Kasko.

 

volswagen anadolu sigorta

 

Anadolu Sigorta’dan Volkswagen Sahiplerine Özel Kasko: Volkswagen Kasko

 

Anadolu Sigorta’nın Volkswagen sahiplerine özel kasko seçeneğinden faydalanmak isteyen müşlteriler, tüm hizmetlerini Volkswagen Yetkili Servislerinden alarak, Volkswagen Kasko Sigortası ile çok sayıda anlaşmalı yetkili servis istasyonu seçeneğinden 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistans yardımlarına kadar çok sayıda hizmetten yararlanma fırsatı elde ediyor. Ayrıca müşterilere poliçe dönemi içerisinde 1 adet orijinal cam değişimi muafiyetsiz ve hasarsızlık indirimi etkilenmeden faydalanabilecek. Araçta meydana gelecek küçük çaplı hasarlar için anlaşmalı Volkswagen Yetkili Servislerinde geçerli olacak şekilde mini onarım hizmeti de sağlanıyor. Bu kapsamda verilecek hizmetler hasarsızlık indirimi kademesini etkilemeyecek.

 

volswagen anadolu sigorta 2

 

 

Anadolu Hizmet kapsamında kaza veya arıza durumunda araçların Volkswagen Yetkili Servislerine çekilmesi ve kaza neticesinde ikame araç teminatının onarım süresince, pert dahil, yılda 2 kez, azami 15 güne kadar Volkswagen marka araçlarla karşılanması sağlanacak. Hafif ticari araçlarda ikame araç teminatı, binek tipi ve ulaşım amaçlı olarak yılda 2 kez, azami 7 güne kadar Volkswagen marka binek araçlarla sağlanacak. Hatalı Akaryakıt Dolumu teminatı ile aracın yetkili akaryakıt servis istasyonlarından akaryakıt alımı yaparken, hatalı yakıt verilmesi sonucunda aracın maruz kalacağı mekanik zararlar ve masraflar olay başına ve yıllık bin 500 TL limitle teminat altına alınıyor. Araç anahtarının ele geçirilmesi nedeniyle aracın kilit mekanizmasının değiştirilmesi teminatı 2 bin 500 TL limitle sağlanacak.

 

 

 

Teminatlar Ürünler
Birleşik Kasko Volkswagen Kasko
Kasko Römork tipi araçlar dışında kalan tüm araçlar için düzenlenen geniş kapsamlı poliçe tipidir. Volkswagen marka araçlar için düzenlenen, anlaşmalı Volkswagen Yetkili Servislerinde ekstra avantajlar sunan geniş kapsamlı poliçe tipidir.
Çarpma / Çarpışma Evet Evet
Yanma Evet Evet
Çalınma Evet Evet
Kötü Niyetli Hareketler Evet Evet
Hatalı Akaryakıt Dolumu Evet
Artan Mali Sorumluluk Evet* Evet*
Mini Onarım Evet Evet**
Koltuk Ferdi Kaza Evet Evet
Hukuksal Koruma Evet Evet
Anadolu Hizmet Evet Evet***

 

 

* Teminat limiti isteğe bağlı olarak sınırsız limite kadar çıkmaktadır.

** Sadece anlaşmalı Volkswagen Yetkili Servislerinde geçerli olacak şekilde 200 TL limitle mini onarım hizmeti sağlanmaktadır.

*** İkame araç, onarım süresince-pert dahil seçeneği ile sunulmakta olup Volkswagen marka araçlarla sağlanmaktadır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM