Yenilenen Renault Captur Cenevre Motor Show’da Tanıtıldı

Avrupa’nın en çok satan crossoverı olan Renault Captur, yenilenen tasarımıyla Cenevre Motor Show’da tanıtıldı. Captur Türkiye’de haziranda satışa sunulacak. 

 

 

30’dan fazla potansiyel kombinasyon ile kişiselleştirilebilen Captur aynı zamanda 6 farklı kişiselleştirme paketi sunuyor: Fildişi, Okyanus Mavisi, Karamel, Kırmızı, Saten Krom ve Patina Krom. Bu renkler beş renkteki kişiselleştirme paketleri ile tamamlanıyor: Fildişi, Okyanus Mavi, Cappuccino, Kırmızı ve Atacama Turuncu (jant kapakları ve kapı detayları).Full-LED ‘Pure Vision’ farlar ve tamponun alt kısmındaki C-biçimli LED gündüz farları ile dikkat çekici ön tasarıma kavuşan Captur’un ön tasarımı modifiye edilen krom şeridin ve büyük logonun yer aldığı radyatör ızgarası ve  yeni kaydırma plakaları ile tamamlanmış. İlk üç ekipman düzeyinde dört tip jant mevcut: iki adet 16-inç jant (Extreme ve Adventure) ve iki adet 17-inç jant (Emotion ve Explore). Captur üçüncü ekipman düzeyinden itibaren sabit cam tavan ile sunuluyor. Aracın çift renkli konfigürasyonu ile sunulan bu özellikle kabin içi daha aydınlık hale gelmiş.

 

Kullanıcı Dostu  Kabin

 

Captu’un iç mekanında krom detaylar dikkat çekiyor. Modernleştirilen vites topuzu dikkat çekerken kapı panelleri ise düğmeleri ve kontrolleri bünyesinde barındıracak şekilde revize edilmiş. LED tavan lambasında da bireysel okuma lambaları yer alıyor. Yeni Captur aynı zamanda en pratik özelliklerle donatılmış: Easy Life torpido çekmecesi ve çıkarılabilir döşeme.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?