Yenilenen Clio HB ve Sport Tourer Türkiye’de Satışa Sunuldu

Yenilenen Clio HB Türkiye’de Joy, Icon ve GT Lİne olmak üzere 3 donanım ve 3 benzinli, 3 dizel olmak üzere 6 farklı motor seçeneği ile pazara sunuluyor.

 

Yenilenen Clio HB Türkiye'de Joy, Icon ve GT Lİne olmak üzere 3 donanım ve 3 benzinli, 3 dizel olmak üzere 6 farklı motor seçeneği ile pazara sunuluyor.

 

Yenilenen Clio, C şekilli gündüz farlarını da içeren full-LED far imzası ile Marka’nın tasarım kimliğini vurgulamayı sürdürüyor. Clio, yeni ızgara ve ön tampon oranları ile yeni bir ön görünüme sahip. İç mekanda kullanılan döşemeler yepyeni ve kullanılan plastik malzemenin dokunuş ve görsel kalitesine özel önem gösterildi. Krom detaylar ise daha dingin ve mat bir görünüme sahip.

 

RENAULT CLIO IV BERLINE GT LINE (B98 GT LINE) - PHASE 2

 

Benzinli motorlar 1.2 16V 75 ve 1.2 120 HP manuel ,1.2 Turbo EDC 120 HP (otomatik); dizel motorlar 1.5 dCi 75 ve 90 HP manuel ayrıca 1.5 dCi EDC 90 HP (otomatik). Clio Sport Tourer ise Joy ve Icon olmak üzere 2 donanım seviyesi ve 2 benzinli, 3 dizel motor seçeneği ile sunuluyor. Benzinli motorlar 1.2 16V 75 manuel, 1.2 Turbo EDC 120 HP (otomatik); dizel motorlar 1.5 dCi 75 ve 90 HP manuel ayrıca 1.5 dCi EDC 90 HP (otomatik).

 

RENAULT CLIO IV 5-DOOR HATCHBACK (B98) - PHASE 2

 

Clio’da güvenlik ve sürüşe yardımcı sistemleri ayrıca konfor ekipmanları da dikkat çekiyor. Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS), Elektronik Denge Programı (ESC), Acil Fren Destek Sistemi (AFU), Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder), sürücü ve yolcu hava yastıkları, yan hava yastıkları, elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları standart donanım olarak yer alıyor. Arka park sensörü, Full Led Farlar, sis lambaları, elektronik klima, elektrikli katlanan dış dikiz aynaları, R-Link, Akıllı Park Sistemi, Geri Görüş Kamerası opsiyonlar arasındaki donanımlardan bazıları. Yenilenen Clio’ya dört yeni renk seçeneği eklendi: Intense Kırmızı, Titanyum Grisi, Sedef Beyaz ve Demir Mavi. Bununla birlikte yeni jantlar ve jant kapakları ile birlikte çok daha geniş kişiselleştirme programı da sunuluyor.

 

Yenilenen Clio HB 48 bin 150TL, Clio Sport Tourer ise 52 bin 150TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuluyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?