Yeni Hyundai Santa FE İlk Fotoğrafları Yayınlandı

Mart 2018’de düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkacak Yeni Hyundai Santa FE İlk Fotoğrafları Yayınlandı.

 

 

D-SUV segmentinin yeni oyuncusu Santa Fe, güncel Hyundai modellerinden esintiler sunarken markanın son tasarım dilini de taşıyor. Yeni nesil ince tasarımlı farlara ve Hyundai ailesinin yeni kimliği olan basamak tipi ızgaraya (Cascading Grille) sahip   olan yeni Santa Fe, dış tasarımında atletik ve cesur çizgilere sahipken iç mekanda yatay ve ferah bir düzen sunuyor. 4770 mm uzunluk ve 1890 mm genişlik değerlerine sahip olan Santa Fe, yerini aldığı modele göre daha uzun bir dingil mesafeli. Artan dingil mesafesi sayesinde iç mekanda daha fazla konfor ve genişlik elde edilmiş.

 

 

Hyundai Smart Sense teknolojisinin bir diğer parçası olan Santa Fe’de Arka Çapraz Trafik Çarpışma Uyarısı yer alıyor.  Bu sistem görünürlüğü düşük alanlarda diğer araçlara fazla yaklaşılması durumunda sürücüyü uyarmakla kalmıyor aynı zamanda frenleri de otomatik olarak devreye sokuyor. Güvenlik Çıkış Yardımcısı ise, trafikteki araçların yaklaşmasını algılayarak kapıları geçici olarak kilitliyor ve olası kazaları önlüyor.

 

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak