12 Eylül 2017 06:25:13 | Son Güncelleme: 12 Eylül 2017 06:25:13

Yeni Ford Tourneo Custom Frankfurt Motor Show’da Tanıtıldı

Yeni Ford Tourneo Custom Frankfurt Motor Show’da Tanıtıldı. Frankfurt Motor Show’da daha şık özelliklere sahip Tourneo Custom’ın Avrupa tanıtımı gerçekleşti

 

Yeni Ford Tourneo Custom Frankfurt Motor Show'da Tanıtıldı

 

 

Yeni Ford Tourneo Custom Frankfurt Motor Show’da Tanıtıldı

 

Ford’un en yeni binek modelleriyle aynı tasarım DNA’sını paylaşan dış tasarıma sahi olan ticari araç modeli Tourneo Custom, maksimum 9 kişilik kapasiteye sahip. Arkadaki 6 tek koltuğu konferans oturma düzenine göre ayarlama imkanı veren Tourneo Custom, istenirse 3 koltuklu iki sıra öne bakacak şekilde düzenlemeyi de mümkün kılıyor. Arka koltuklarda oturan yolcular, aynı zamanda daha etkili olan klima sisteminden, altı adet USB girişinden, 10 hoparlörlü ses sisteminden de yararlanabiliyor. Ford Avrupa Araç Serisi Direktörü Pete Reyes yeni Tourneo Custom için; “Yeni Tourneo Custom ile her yolcu, araç içindeki en iyi koltuğun keyfini çıkaracak. Bu çok yönlü araç, lüks bir aracın konforunu ve kalitesini buluşturan şık iç tasarımıyla baştan aşağıya yenilendi” diyor.

 

 

8 inçlik dokunmatik ekranla desteklenen Ford’un SYNC 3 sistemine sahip Yeni Ford Tourneo Custom, Akıllı Hız Sınırlayıcı’yı kendi segmentinde sunan ilk ticari araç. Ford Tourneo Custom aynı zamanda Kör Nokta Uyarı Sistemi ve Çapraz Trafik Uyarı Sistemi’ni de sunuyor. Bu yeni özelliklerle birlikte mevcutta var olan Yaya Algılama Özellikli Çarpışma Önleme Sistemi, Şerit Takip Sistemi, Yan Rüzgar Denge Sistemi ve Adaptif Hız Kontrol Sistemi dahil kapsamlı teknoloji paketi daha da zenginleşmiş oluyor.

 

 

Yeni Ford Tournoe Custom’da kullanılan Ford’un en gelişmiş teknolojili 2.0 litre Ford EcoBlue dizel motoru, 170 HP’ye kadar güç üretirken 6 ileri SelectShift otomatik şanzıman, hızla kesintisiz tepki verirken segmente özgü havalı arka süspansiyon sistemi, değişik yük koşullarında esnek, kontrollü ve dengeli sürüş olanağı sunuyor. Ayrıca, lüks Titanium-X paketinde deri koltuklar, navigasyonlu SYNC 3 ve Geri Görüş Kamerası ile HID Xenon farlar standart olarak yer alırken, 170 PS güç üreten motor seçenekli dinamik Sport serisinde çift ön şeritler ve benzersiz 17 inç alaşım jantlar içeren gövde kiti ve iç tasarımda kısmi deri detaylar sunuluyor.

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

escort ankara