Yeni Citroen C5 Aircross SUV Avrupa Versiyonu Tanıtıldı

Citroen’in yeni amiral gemisi Yeni Citroen C5 Aircross SUV Avrupa Versiyonu Tanıtıldı. 30 adet dış kombinasyona sahip yeni nesil SUV, Citroen Advanced Comfort programının yeni üyesi.

 

 

Yeni Citroen C5 Aircross SUV Avrupa Versiyonu Tanıtıldı

 

Citroen, giderek büyüyen bir pazar olan SUV segmentine yeni model daha ekledi. Daha önce Çin pazarında boy gösteren  Citroen C5 Aircross SUV‘un Avrupa versiyonu ortaya çıktı. Progresif Hidrolik Cushions süspansiyon ile donatılan yeni Citroen C5 Aircross SUV, üç ayrı sürgülü, katlanır ve eğimli arka koltuk ile 580 lt’den 720 lt’ye kadar artan yükleme kapasitesine sahip. Yeni Citroen C5 Aircross SUV, Highway Driver Assist ve Hill Assist Descent ile Grip Control’ü de içeren 20 sürücü destek sistemi ile donatılmış. Yeni Citroen C5 Aircross SUV, 130 HP ile 180 HP arasında değişen benzinli ve dizel motorlar ve yeni EAT8 otomatik şanzımanla donatıldı. C5 Aircross , 2019’un sonlarına doğru plug-in hibrit (PHEV) teknolojisine sahip ilk Citroën olacak. Avrupa’da 2018 yılının sonunda piyasaya sürülecek yeni C5 Aircross SUV, Fransa’da Rennes-La Janais tesisinde üretilecek.

 

Yeni C5 Aircross İle Kişiselleştirme

 

 

Yedi gövde rengi, iki renk tonlu tavan, ön tamponda renkli uçlar içeren üç Renk Paketi ve Airbump ile birlikte 30 farklı kombinasyon sunan C5 Aircross SUV, 4.50 m uzunluğunda. Sağlam, kaslı ve güçlü görüntüye sahip olan C5 Aircross SUV, büyük 720 mm çaplı jantlar, 230 mm yerden yükseklik ve belirgin tavan çubukları ile bu görüntüsünü tamamlıyor. Yatay gösterge paneli, yolun hakimiyetini hissettiren yükseklik konumlu koltuklar ile geniş merkezi konsol iç mekanın öne çıkan özelliklerinin başında geliyor. 12.3″ TFT dijital gösterge paneli ve 8″ kapasitif dokunmatik ekranı ile zamana uyum sağlamış olan C5 Aircross SUV, Karayolları Sürücü Desteği de dahil olmak üzere 20 adet yeni nesil sürücü destek sistemi ve iki seviyeli bir otonom sürüş sistemi sunuyor. C5 Aircross kablosuz akıllı telefon şarjı ve ConnectedCAM Citroen ile donatılmış.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?