3 Mayıs 2018 10:08:42 | Son Güncelleme: 23 Mayıs 2018 14:50:12

Yedinci Nesil BMW 3 Serisi Casus Fotoğraflara Yakalandı

Yedinci Nesil BMW 3 Serisi Casus Fotoğraflara Yakalandı. Ancak bu sefer casus fotoğraflar aracın iç mekanının çok sayıda ayrıntılı görüntüsünü elde edebildi.

 

 

Yeni nesil BMW 3 Serisi’nin tasarımı devrimci olmaktan çok daha evrimsel olacak gibi duruyor. Yeni 3 Serisi, yüksek mukavemetli çelik ve diğer hafif malzemelerden yararlanan BMW’nin CLAR platformu üzerine inşa edilecek. 5 Serisi ve 7 Serisin’den far grubunda farklılıklar belli oluyor ama ızgara öncekinden daha büyük olsa da X7, X5 veya 7 Serisi kadar büyük değil.

 

 

Ön panelin ortasında, havalandırma kanallarının hemen üzerinde, gösterge paneli ile uyumlu olarak, bilgi-eğlence sistemi için büyük bir ekran bulunuyor. BMW 3 Serisi’nde, merkezi havalandırma kanatlarının altında bulunan klima kontrol sistemi için fiziksel kontroller yer alıyor. Ayrıca bilgi-eğlence sistemi için kısayol kontrolleri de burada yer alıyor. Orta konsolun altında, BMW’nin vites kolu, iDrive sistemi için kumandalar, sürüş modları, sürücü destek özellikleri ve elektronik park freni olmak üzere birçok düğme yer alıyor.

 

 

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak