DOLAR

32,2511$% 0.14

EURO

35,0023% 0.27

STERLİN

41,0886£% 0.43

GRAM ALTIN

2.417,88%0,36

ONS

2.333,61%0,22

BİST100

10.676,65%-1,07

BİTCOİN

2225922฿%0.50609

a
  • Vidyoto
  • HABER
  • Toyota Türkiye Bayileri Yeni Çalışma Sistemine Geçti

Toyota Türkiye Bayileri Yeni Çalışma Sistemine Geçti

Toyota Türkiye Bayileri Yeni Çalışma Sistemine Geçti
0

BEĞENDİM

REKLAM
REKLAM

Otomotiv sektöründeki corona virüsü salgınına karşı alınan çeşitli önlemler kapsamında Toyota Türkiye Bayileri Yeni Çalışma Sistemine Geçti.

REKLAM

 

toyota Plaza

 

Toyota Türkiye Bayileri Yeni Çalışma Sistemine Geçti

 

REKLAM

Toyota, Türkiye’deki tüm bayilerinde koronavirüs salgınının önüne geçmek amacıyla “randevulu çalışma sistemine” geçtiğini açıkladı. Bayilerin çalışma saatlerini yeniden düzenleyen Toyota Türkiye, satış ve servis ekiplerini farklı gruplara ayırırken, bayi çalışanlarının günlük çalışma saatlerini de yarıya indirdi. Toyota’nın Türkiye’ye yayılmış 59 bayisinde devreye alınan sisteme göre showroom ve servis kabul alanlarına aynı anda en fazla 2 müşteri kabul edilecek ve müşteriler arasında en az 1 metrelik mesafenin korunmasına dikkat edilecek. Bayilerde gerçekleştirilecek işlemler sırasında tüm araçların periyodik olarak dezenfekte işleminden geçeceği ve çalışanlar ile müşteriler arasında en az 1 metrelik sosyal mesafenin korunacak.

 

Toyota Türkiye Fabrikası Yeniden Üretime Ara Veriyor

 

Diğer taraftan, Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, Sağlık Bakanlığı’nın kamuoyuna duyurduğu koronavirüsün yayılmaması yönündeki tavsiyeleri doğrultusunda, iş ve toplumsal sağlığı desteklemek amacıyla tedbirler almaya devam ediyor. Bu kapsamda iş güvenliği kültürünü benimseyen ve bunu kurumsal bir değer olarak gören Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, çalışanlarının sağlığını güvence altına alma konusunda en üst düzeyde hassasiyet göstererek 21 Mart-5 Nisan tarihleri arasında 2 hafta süreyle üretime ara veriyor. Önceki yıllarda sergilediği üretim ve ihracat performansını arttırmayı hedefleyen Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, belirtilen süre sonunda oluşacak durumu gözden geçirerek üretim faaliyetlerini sürdürmeyi hedefliyor.

 

Corona Virüsü Nedeniyle Avrupa Fabrikalarını Kapatan Otomobil Markaları haberini de okuyabilirsiniz…

 

Corona Virüsü Nedeniyle Avrupa Fabrikalarını Kapatan Otomobil Markaları

 

 

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Toyota Türkiye Fabrikası Yeniden Üretime Ara Veriyor