24 Kasım 2016 09:57:54 | Son Güncelleme: 24 Kasım 2016 09:58:34

Temsa Transist’te Kentiçi Ulaşıma Yönelik Yenilikçi Ürünlerini Tanıtacak

Temsa, 1-3 Aralık’ta İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Transist Fuarı’nda, Avenue IBus, MD9 Electricity, Opalin City ve MD9 LE’yi sergileyecek.  

 

Temsa, 1-3 Aralık'ta İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Transist Fuarı’nda, Avenue IBus, MD9 Electricity, Opalin City ve MD9 LE'yi sergileyecek.

 

 

 

Temsa, fuarda sergilediği araçlarla akıllı ulaşım uygulamalarını bir üst seviyeye taşıyacak olan yenilikleri de katılımcılarla paylaşacak. Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, akılı şehirlere destek olmanın öncelikleri arasında yer aldığını belirterek, “Bu amaç doğrultusunda hedefimizdeki belediyelerin yönetimleri ile Transist Fuarı’nda bir araya geleceğiz. Akıllı otobüs dönemini başlatan ve bunu sürekli yeniliklerle daha da üst düzeye taşıyan bir marka olarak, otobüslerde teknolojik gelişimin ulaşım sistemine ve kullanıcılarına sağladığı avantajları ve imkanları anlatmak istiyoruz. Ayrıca akıllı ulaşım sisteminin standartlarının da belirlenmesi ve sektörün bu standartlara doğru yönlendirilmesi de büyük önem taşıyor. Tüm müşterilerimizi ve belediyelerin ulaşım alanındaki profesyonellerini üç gün sürecek fuarda standımıza davet ediyoruz” dedi.

YENİLİKLER BASIN TOPLANTISI İLE ANLATILACAK

Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik ve İnovasyon ve Ürün Müdürü Mert Umut Özkaynak kentiçi ulaşıma yönelik yenilikleri de ziyaretçilerle ve basın mensupları ile 1 Aralık Çarşamba günü saat 14.00’da Temsa stand alanında gerçekleştirilecek toplantı ile paylaşacak.

 

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak