27 Eylül 2016 06:53:38 | Son Güncelleme: 27 Eylül 2016 06:54:53

Pirelli Tedarikçi Ödülleri 2016, İtalya’da sahiplerini buldu

Pirelli, Tedarikçi Ödülleri’ni, küresellik, inovasyon, kalite, hız, sürdürülebilirlik ve hizmet seviyesi gibi kriterleri göz önüne alarak sahiplerine verdi. 

 

Pirelli, Tedarikçi Ödülleri'ni, küresellik, inovasyon, kalite, hız, sürdürülebilirlik ve hizmet seviyesi gibi kriterleri göz önüne alarak sahiplerine verdi.

 

 

6 ülkeden 9 şirkete ödül

Ödül kazanan şirketler tekstil malzemeleri üreticisi İtalyan Glanzstoff Sicrem, sentetik kauçuk şirketi Amerikalı Trinseo, silika tedarikçisi Çinli Wuxi Quechen Silicon Chemical, karbon karası tedarikçisi Hintli Birla, doğal kauçuk tedarikçisi Prashida Aneka Niaga Tbk, Hewlett Packard Enterprise (HP), ABD’li Alpha Technologies, İtalyan Fandango ve DHL Express oldu.

 

Her yıl 9500 tedarikçi

Pirelli’nin satın alma departmanı, dünyanın dört bir yanından 176 uzmandan oluşuyor ve bunlardan 40’ı Pirelli’nin Milano’daki Bicocca merkezinde çalışıyor. Bu departman her yıl 9500 tedarikçi seçiyor ve yönetiyor. Onları güvenlik, inovasyon, ürünlerin ve hizmetlerin kalitesi, sürdürülebilirlik ve tedarik zinciri içindeki risk ve verimlilik seviyeleri dahil olmak üzere çeşitli kriterlere göre seçerken sadece tedarikçilerin kendilerini değil, tedarikçilerin tedarikçilerini de inceliyorlar.

 

“Onlar Bizim Ortak Büyüme Hedefleyen Gerçek Partnerlerimiz”

 

pierluigi_de_cancellis

 

Pirelli’nin Satınalma Direktörü Pierluigi de Cancellis şöyle açıklıyor: “Premium sektörüne gittikçe daha çok odaklanan Pirelli için, esneklik, hız, şeffaflık ve devamlı ve sürdürülebilir inovasyona dayanan bir iş yaklaşımını paylaşmak, tedarikçilerimizle ilişkilerimizdeki temeli oluşturuyor. Dolayısıyla onları, birlikte geleceğe bakarken karşılıklı olarak ortak bir büyüme amaçlayan, gerçek partnerler olarak görüyoruz.”

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak