14 Ekim 2016 16:14:24 | Son Güncelleme: 14 Ekim 2016 16:14:24

Pirelli Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığında Konfor ve Güvenliği Artırmayı Hedefliyor

Pirelli, FH: 01 Coach ve TH: 01 Coach ile şehirlerarası yolcu taşımacılığına yönelik gerek şoförler gerekse yolcular için konfor ve güvenlik sunuyor.

 

Pirelli, FH: 01 Coach ve TH: 01 Coach ile şehirlerarası yolcu taşımacılığına yönelik gerek şoförler gerekse yolcular için konfor ve güvenlik sunuyor.

 

 

Düzgün olmayan yol düzeyi ve araç içine gelen gürültüyü en az seviyeye indirecek şekilde tasarlanan yeni 01 Coach serisi, yüksek direksiyon hakimiyeti ve sürücü manevralarına verdiği hızlı tepki ile güvenliği artırıyor. Yeni hamur karışımı, elde edilen yüksek kilometre performansı ve sırt düzeyindeki düzenli aşınma yakıt tüketiminin de azalmasını sağlıyor. Dalga deseni geometrisine sahip FH: 01 Coach, orta kanalların zemininde bulunan taşların içeride kalmasını engelleyen tahliyeciler, dayanaklılığın artmasını ve kaplanabilirlik sağlıyor. Temas alanında basıncı en uygun şekilde dağıtmak için uygulanan düşük omuz profili de düzenli aşınmayı sağlarken, yüksek km performansı da sunuyor.

 

th_01_coach

 

TH: 01 Coach, derin lamelleri sayesinde lastik ömrü boyunca yüksek yol tutuşun yanı sıra, ıslak havalarda daha fazla yol tutuşu sağlıyor. Yakın sırt blokları, düşük dönme direnci ile birlikte daha uzun kilometre imkanı sunuyor. TH:01 Coach, gürültünün azaltılmasını sağlarken, şoför ve yolculara akustik konfor sağlar. Yeni ürünün yönlü sırt deseni, ıslak ve kuru yüzeylerde daha iyi yol tutuşuna imkan veriyor.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak