2 Ekim 2018 13:04:43 | Son Güncelleme: 2 Ekim 2018 13:04:43

Peugeot 508 SW First Edition ile 2018 Paris Motor Show’da Tanıtılacak

Ürün gamının tepe noktasını oluşturan GT donanım seviyesini esas alan Peugeot 508 SW First Edition  ile 2018 Paris Motor Show’da Tanıtılacak.

 

 

Peugeot 508 SW First Edition  ile 2018 Paris Motor Show’da Tanıtılacak

 

Peugeot 508 SW First Edition, parlak siyah ön panjur çerçevesi ve çift renk toz gri renkte vernikli Agusta 19 inç jant gibi dış görünümde daha detaylı özellikler sunuyor. Koyu mavi, inci beyazı ve gri olmak üzere üç farklı gövde rengiyle satışa sunulan Peugeot 508 SW First Edition; WLTP sertifika protokolünü karşılayan PureTech 225 S&S EAT8 ve BlueHDi 180 S&S EAT8 motor seçeneklerine sahip. 

 

 

Yeni Peugeot 508 SW First Edition’nın iç mekanında Zebrano desenli ahşap kaplama ve Alcantara ile siyah Sellier (bakır dikişli) deriyi bir harmanlayan özel bir döşeme kullanılmış. Kompakt boyutlu deri direksiyon simidi, kişiselleştirilebilir yükseltilmiş gösterge paneli ve 10 inç büyüklüğünde dokunmatik ekrandan oluşan Peugeot i-Cockpit’in kullanıma sunulduğu Peugeot 508 SW First Edition, dinamik karakteri daha da vurgulamak için iç mekanda ayrıca siyah tavan döşemesi, tam LED ortam aydınlatması, alüminyum pedallar ve kapı eşik kaplamaları ile donatılmış. 

 

 

Yeni Peugeot 508 SW First Edition, yeni Peugeot 508 ve Peugeot 508 SW modellerinde de kullanıma sunulan sürüş destek sistemlerine sahip. Gece Görüş fonksiyonu, kısa farların 200 metre ilerisine kadar olan bölgedeki canlı varlıkları gece sürüşlerinde tespit ederek sürüş güvenliğine katkı sağlıyor. Ayrıca kablosuz akıllı telefon şarjı, dijital radyo ve 10 inç HD kapasitif dokunmatik ekran da kullanıma sunuluyor. Dokunmatik ekranda ses tanıma ve TomTom internet bağlantılı hizmet paketi (gerçek zamanlı trafik bilgisi, yakıt fiyatları, otopark alanları, hava durumu, yerel aramalar) özelliğine sahip internet bağlantılı 3D navigasyon özelliği bulunuyor. Yeni Peugeot 508 SW First Edition FOCAL yüksek performanslı ses sistemine de sahip.

 

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak