DOLAR

32,5152$% 0.19

EURO

34,5687% 0.03

STERLİN

40,4470£% 0.17

GRAM ALTIN

2.490,15%0,17

ONS

2.382,23%-0,01

BİST100

9.548,09%-1,36

BİTCOİN

2074263฿%1.05295

a
  • Vidyoto
  • HABER
  • Petrol Ofisi ve Anadolu Isuzu 2029’a Kadar İş Birliği Yaptı

Petrol Ofisi ve Anadolu Isuzu 2029’a Kadar İş Birliği Yaptı

Petrol Ofisi ve Anadolu Isuzu 2029’a Kadar İş Birliği Yaptı
1

BEĞENDİM

REKLAM
REKLAM

Ağır ticari araçların ilk dolum yağlarının Maximus olmasını sağlayacak şekilde Petrol Ofisi ve Anadolu Isuzu İş Birliği Yaptı.

REKLAM

 

Petrol Ofisi ve Anadolu Isuzu İş Birliği Yaptı

 

Petrol Ofisi ve Anadolu Isuzu, tüm ağır ticari araçların ilk dolum ve satış sonrası hizmetlerdeki yeni iş ve teknoloji ortağı olacak şekilde işbirliği anlaşması yaptı. Petrol Ofisi Grubu CEO’su Mehmet Abbasoğlu ile Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan’ın katıldığı törende imzalanan anlaşma kapsamında Isuzu ağır ticari araçların ilk dolum yağlarının tedarikini 2029 yılına kadar Petrol Ofisi sağlayacak. Petrol Ofisi’ninticari araç motor yağı markası olan Maximus’un ürün tedarikinin yanı sıra araçların şanzıman yağları ve antifriz tedariki de Petrol Ofisi tarafından gerçekleştirileecek. Diğer taraftan Anadolu Isuzu’nun ağır ticari araçlarının satış sonrası hizmetlerı kapsamında da Isuzu servislerinde Petrol Ofisi madeni yağ ürünleri kullanılacak.

REKLAM

“İşbirliği Sürdürülebilir Katma Değer Sağlayacak”

Petrol Ofisi Grubu CEO’su Mehmet Abbasoğlu, “Ağır ticari araçlar pazarı, yarattığı ihracat hacmi, bölgesel ticaret ve ulaşımdaki vazgeçilmez pozisyonu ile ülke ekonomisinin önemli yapıtaşlarından birini oluşturuyor. Petrol Ofisi olarak ağır ticari araçlar sektörünün en önemli ve yenilikçi oyuncularından Anadolu Isuzu ile gerçekleştirdiğimiz bu kıymetli iş birliğinin ağır ticari araçlar sektörü ile bu sektörün tüm direkt ve dolaylı paydaşları için de sürdürülebilir katma değer sağlayacağına inanıyorum.

Yeni yatırım ve iş birliklerimizi geleneksel liderliğimizin verdiği sorumlulukla sürdürüyoruz. Derince’de, yalnızca ülkenin değil yakın coğrafyanın alanındaki referans teknoloji merkezlerinden POTEM’de geliştirdiğimiz formül ve ürünlerle inovatif ve ekosistemin gerçek ihtiyaçlarına yanıt veren çözümler geliştirmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

“İhtiyaca ve Çözüme Yönelik Üretim Anlayışımızı Kararlılıkla Sürdüreceğiz”

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan da iki lider markanın yaptığı bu iş birliğinin sektörde yeni bir sinerji yaratacağını belirterek şunları söyledi; “Anadolu Isuzu olarak Petrol Ofisi’ni tercih etmemizdeki en büyük etkenlerin başında güven ve kalite anlayışı geliyor. İnovasyon ve sürekli gelişime dayalı yaklaşımlar, üretim kalitesini artırdığı gibi müşterilerimize de avantajlar sağlıyor.

Çayırova’daki “akıllı fabrika” özelliklerine sahip modern üretim tesislerimizde geliştirip ürettiğimiz çevreci ve modern araçları Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 44 ülkeye ihraç ediyoruz. Bu araçlar büyük ilgi ve beğeni toplarken, tercih edilmede de ilk sırada yer alıyor. Anadolu Isuzu olarak, otomotiv endüstrisini dönüştüren trendleri izlemekle kalmıyor, bu trendlerde aktif bir oyuncu olarak yer alıyoruz. Petrol Ofisi ile gerçekleşen bu iş birliği de dahil olmak üzere Anadolu Isuzu olarak verimlilik çerçevesinde ihtiyaca ve çözüme yönelik üretim anlayışımızı kararlılıkla sürdüreceğiz.”

Instagram sayfamızı takip etmek için tıklayın: Vidyoto

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

DSG Şanzıman Sorunları Nelerdir?