DOLAR

32,7878$% 1.53

EURO

35,1602% 0.53

STERLİN

41,6058£% 0.85

GRAM ALTIN

2.456,52%2,76

ONS

2.332,58%1,26

BİST100

10.471,32%0,76

BİTCOİN

2170002฿%0.26926

a

Oyder Üyelerinin İş Süreçleri Logo Yazılıma Emanet

Oyder Üyelerinin İş Süreçleri Logo Yazılıma Emanet
0

BEĞENDİM

REKLAM
REKLAM
REKLAM

Yetkili otomobil satıcılarının dijital dönüşüm süreçlerine katkı sağlayacak Otomotiv Gelişim Projesi’yle Oyder Üyelerinin İş Süreçleri Logo Yazılıma Emanet.

REKLAM

 

Oyder Üyelerinin İş Süreçleri Logo Yazılıma Emanet

 

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren yetkili satıcıların iş süreçlerini dijitalleştirmeleri için Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) ile Logo Yazılım iş birliği yaptı. OYDER üyesi yetkili satıcı firmalar, Logo Yazılım’ın Otomotiv Gelişim Projesi’yle dijital dönüşüm süreçlerini gerçekleştirecek.  Oyder üyesi firmalar, Logo Yazılım’ın çözüm modüllerini kullanarak servis, yedek parça süreçleri, yeni araç ve kullanılmış araç yönetimi, genel muhasebe, finans, insan kaynakları ve bordro yönetimlerini tek platform üzerinden  yönetecek. Ayrıca yetkili satıcıların gelişim alanlarıyla ilgili webinar çalışmaları da yapılabilecek. Oyder Üyelerinin İş Süreçleri Logo Yazılıma Emanet

REKLAM

 

REKLAM
REKLAM

“Otomotiv sektöründeki ayak izimizi genişleteceğiz”

 

Logo Yazılım Türkiye Genel Müdürü Akın Sertcan, OYDER ile gerçekleştirilen stratejik iş birliğinden duydukları memnuniyeti ifade ederken, “Otomotiv, çevik yapısı ve teknolojiye hızla uyum sağlama yeteneğiyle, genel ekonomide olduğu gibi dijitalleşmede de öncü sektörler arasında yer alıyor.  Türkiye’nin en büyük yerli iş yazılımları markası Logo Yazılım olarak, her sektörde mikrodan makroya tüm işletmelerin dijital dönüşümüne eşlik ediyoruz. Yapacağımız danışmanlıkla birlikte her bir yetkili satıcımızın dijital dönüşüm alanında gelişimlerine katkı sağlayarak otomotiv sektöründeki ayak izimizi genişleteceğiz” dedi.

 

“Dijitalleşmeye büyük önem veriyoruz”

 

OYDER Başkanı Dr. Kemal Altuğ Erciş ise, “Dijitalleşme çağımızın en önemli değişim başlıklarından biri. Biz de yetkili satıcılar olarak yeni dünya düzeninin vazgeçilmezi olan dijitalleşmeye büyük önem veriyoruz. OYDER olarak üyelerimize bu önemli konuda destek vermek için alanının en iyilerinden biri olan Logo Yazılım ile dijitalleşmeye öncülük etmekten memnuniyet duyuyoruz. Logo Yazılım ile yaptığımız iş birliğinin tüm üyelerimize fayda getireceğine inanıyoruz” dedi.

 

Logo Yazılım’ın Tasarladığı Ara Yüz ile Gerçekleştirilecekler

 

Uçtan uca yönetim: Firmalar tüm süreçlerinin takibini yapabilirken; ERP, insan kaynakları ve e-Çözüm ihtiyaçları ile süreçleri uçtan uca yönetebiliyor.

 

Fiyat ve kampanya yönetimi:  Tüm fiyat ve kampanyalar sisteme tanımlanarak hatalı fiyat vermenin önüne geçilebiliyor, fiyat teklifleri kayıt altına alınabiliyor.

 

Müşteri ilişkileri yönetimi:  Müşterilerin tüm talep ve şikayet kayıtlarını tutarak potansiyel müşterilerinin teklif ve fırsat süreçleri incelenebiliyor.

 

Otomatize süreçler: Manuel süreçler otomatize edilerek hataların önüne geçiliyor ve kişiye bağlı olmadan faaliyetler sürdürülebiliyor.

 

Web tabanlı ve mobil çözümler: Zaman ve mekandan bağımsız olarak iş sürekliliği sağlanabiliyor.

 

Anlık envanter takibi:  Hem envanterler anlık takip ediliyor, hem de mal kabulden sevkiyata kadar tüm depo süreçleri yönetilebiliyor.

 

Anlık raporlama: İstenen raporlar için uzun zaman harcamadan anlık olarak tüm verilere ulaşılabiliyor.

 

Mevzuata hızlı uyum: Kullanılacak sistemler sayesinde otomotiv sektörü için değişen yasal mevzuatlara hızlıca uyum sağlanabiliyor.

 

Çoklu marka ve şube yönetimi:  Satışı yapılan tüm markalar ve tüm şubeler, etkin şekilde yönetilebiliyor.

 

Onay yönetimi: Onay süreçleri oluşturarak, akıllı telefon üzerinden takip yapılabiliyor.

 

Oyder Üyelerinin İş Süreçleri Logo Yazılıma Emanet

 

Instagram sayfamızı takip etmek için tıklayın: Vidyoto

REKLAM
REKLAM
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Sosyal Medyada Etkili Olmak İçin 30 Yöntem