Nissan X-Trail Avrupa ile Aynı Anda Türkiye Pazarında Satışa Sunuldu

7 koltuk seçeneğine ek olarak 5 koltuk seçeneğinin de ürün gamına dahil olduğu Nissan X-Trail Avrupa ile Aynı Anda Türkiye Pazarında Satışa Sunuldu.

 

yeni X Trail

 

Nissan X-Trail Avrupa ile Aynı Anda Türkiye Pazarında Satışa Sunuldu

Satışa sunulduğu 2000 yılından bu yana tüm dünyada 3,7 milyon adet satan Nissan X-Trail, iç ve dış tasarım değişiklikleri ve eklenen teknolojik donanımlarla birlikte yeni yüzüyle Türkiye’de Avrupa ile aynı anda satışa sunuldu. İlk olarak 5 koltuk seçeneği ile satışa sunulan Nissan X-Trail, eylül ayından itibaren de 7 koltuk seçeneği ile satılacak.

 

X-TRAIL İLE GURUR DUYUYORUZ

Yeni Nissan X Trail Sinan Özkök 2Nissan Genel Müdürü Sinan Özkök yaptığı değerlendirmede, “SUV pazarına olan ilgi ve talep her geçen gün artmaya devam ediyor. Rekabetin bu denli yoğun olduğu bir ortamda X-Trail modelimizin SUV segmentindeki dünya liderliği ile gurur duyuyoruz. Avrupa ile aynı anda satışa sunduğumuz yeni X-Trail’in, yenilenen özellikleriyle müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam edeceğine ve aile boyu heyecan yaratacağına inanıyoruz” dedi.

 

 

BELİRGİN VE KESKİN HATLI ÖN YÜZ

Bir önceki modele göre daha belirgin ve keskin hatlı ön yüze kavuşan Nissan X-Trail, V formlu ön ızgara yapısını biraz daha büyüterek korumuş. Krom ve siyah plastikle şekillenen ön ızgara X-Trail’in gövde rengiyle kontrast oluşturuyor. Yeni ön farlarda bumerang formlu gündüz farları dikkat çekiyor. Farlar Sky Pack ve Design Pack donanım seviyelerinde halojen iken Platinum donanım seviyesinde BI-LED olarak kullanılıyor. Yuvarlak yerine dikdörtgen bir tasarıma kavuşan ve ön tamponun alt köşelerine entegre edilen ön sis farları da tüm donanım seviyelerinde standart.

DEĞİŞEN BOYUTLAR

Tüm donanım seviyelerinde alüminyum alaşımlı jant sunan Nissan X-Trail, Design Pack versiyonunda 18 inçlik jantı Platinum donanım paketinde de 19 inç jantı standart olarak sunuyor. Yeni tasarımında 50 mm’lik artışla 4.690 mm uzunluğa ulaşan Nissan X-Trail’in genişliği (1.830mm), yüksekliği (1.710mm) ve dingil mesafesi (2.705mm) ise aynı kaldı. 5 koltuklu versiyonlarda 500 litre olan bagaj hacmi 565 litreye ulaşırken, 7 koltuklu versiyonların 445 litre olan bagaj hacmi değişmedi. Arka koltukların katlanmasıyla bagaj hacmi 1996 litreye kadar ulaşabiliyor. Nissan X-Trail’de var olan 8 gövde renginden 6’sı kullanılmaya devam ederken bu renklere Bakır Kahve, Magnet Kırmızı, Blazer Mavi ve Bronz Kahve olmak üzere 4 yeni renk eklendi.

 

TEK MOTOR SEÇENEĞİ VE LSANMANA ÖZEL FİYATLAR

Nissan X-Trail, Türkiye’de 130 HP gücündeki 1.6 litrelik dizel motor seçeneği ile satışa sunuluyor. Motor seçenekleri manuel şanzıman dışında X-Tronicotomatik şanzımanla da kombine edilirken önden çekişli versiyonlar dışında 4 tekerlekten çekiş seçeneği de bulunuyor. X-Trail, lansmana özel 162 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, en donanımlı versiyon olan Platinum versiyonu ise 190 bin 900 TL’den satılıyor. Nissan ayrıca, Yeni X-Trail için lansmana özel 36 ay vadeli yüzde 0.99 faizle 60 bin TL kredi seçeneği sağlıyor.

 

NISSAN X-TRAIL FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN GÖRSELE TIKLAYIN

 

X Trail foto galeri

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM