DOLAR

32,8547$% -0.02

EURO

35,6763% -0.1

STERLİN

42,4594£% -0.02

GRAM ALTIN

2.542,99%-0,07

ONS

2.409,19%0,01

BİST100

11.089,53%-0,74

BİTCOİN

2168278฿%-2.56412

a
  • Vidyoto
  • HABER
  • Mercedes-Benz Türk’ten Sağlık Bakım Tırı

Mercedes-Benz Türk’ten Sağlık Bakım Tırı

Mercedes-Benz Türk’ten Sağlık Bakım Tırı
0

BEĞENDİM

REKLAM
REKLAM

 

Berber, doktor ve fizyoterapist ekipli, yaklaşık 3 bin 500 km yol yapacak olan şoförlere özel Mercedes-Benz Türk’ten  Sağlık Bakım Tırı.

 

Mercedes-Benz Türk’ten Sağlık Bakım Tırı

 

Mercedes-Benz Türk tarafından özel olarak tasarlanan Sağlık Bakım Tırı’nda berber, doktor ve fizyoterapist şoförlere hizmet verecek. Sağlık Bakım Tırı ilk olarak 26 Mayıs 2022 tarihinde Bi Mola Reşadiye tesislerinde şoförlerle buluştu. İstanbul’da düzenlenen etkinliğin ardından araç; Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül 2022 aylarında Türkiye’nin farklı illerindeki kamyon şoförleri ile buluşacak. Yaklaşık 3 bin 500 km yol yapacak olan Mercedes-Benz Kamyon’un Sağlık Bakım Tırı,  bu dönemde Sakarya Yayla Dinlenme Tesisi, Manisa Abla’nın Yeri, Adana İpekyolu Dinlenme Tesisi ve Hendek Sarıoğlu Çetin Usta Tır Kamyon Parkı’nda kamyon şoförleri ile bir araya gelecek.

 

Kamyon şoförlerine en iyi şekilde hizmet vermesi için yenilenen Sağlık Bakım Tırı’ndaki 1 iç hastalıkları uzmanı, 1 fizyoterapist ve 2 berber, gün boyu kamyon şoförlerine hizmet verecek. Şoförlerin ön muayenesini gerçekleştirecek iç hastalıkları uzmanı, gerekli gördüğü takdirde tedavi olmaları için onları sağlık kuruluşlarına yönlendirecek. Fizyoterapistin uzun yol şoförlerine araç içinde yapabilecekleri hareketleri ve doğru oturma pozisyonlarını anlatacağı etkinliklerde, Sağlık Bakım Tırı’ndaki 2 berber de şoförlerin saç ve sakal bakımlarını gerçekleştirecek.

 

Mercedes-Benz Türk Kamyon & Otobüs Pazarlama İletişimi ve Müşteri Yönetimi Grup Müdürü Serra Yeşilyurt, proje hakkında şunları söyledi: “Türkiye’de ağır ticari araç pazarının öncüsü olan şirketimiz, ürettiği araçlarda olduğu gibi düzenlediği etkinliklerde de şoförlerin sağlığı ve konforunu öncelikleri arasında hep üst sıralara yerleştiriyor. Tüm dünyada iş ve yaşam şekillerini kökten değiştiren Covid-19 pandemisi döneminde ara verdiğimiz şoför etkinliklerimize Sağlık Bakım Tırı ile geri dönmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kamyon şoförlerine en iyi hizmeti sunabilmek için yenilediğimiz aracımızda bulunan 1 iç hastalıkları uzmanı, 1 fizyoterapist ve 2 berber ile sürücülere gün boyu hizmet vereceğiz. Yaşamlarının büyük bir bölümünü yollarda geçiren şoförlerimizin sağlık ve konforuna katkıda bulunmayı hedeflediğimiz bu hizmetimizde olduğu gibi, gelecekte de her zaman şoförlerimizin yanında olacağız.”

 

Otomotiv sektörüne yönelik diğer güncel gelişmeleri takip etmek için Vidyoto Instagram sayfasını takip edebilirsiniz.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yeni MG ZS EV 2022 Son Çeyreğinde Türkiye’de