DOLAR

32,5192$% 0.29

EURO

34,6184% 0.28

STERLİN

40,5069£% 0.29

GRAM ALTIN

2.499,87%0,69

ONS

2.393,14%0,43

BİST100

9.548,09%-1,36

BİTCOİN

2044078฿%0.40421

a

Mais Akademi Faaliyetlerine Başladı

Mais Akademi Faaliyetlerine Başladı
0

BEĞENDİM

REKLAM
REKLAM

Mais A.Ş. tarafından müşteri memnuniyeti seviyesini yukarılara çıkarma amacıyla kurulan MAİS Akademi Faaliyetlerine Başladı.

REKLAM

 

Mais Akademi Faaliyetlerine Başladı

 

Mais Akademi, İstanbul İstinye’de inşaatı yaklaşık 1 yıl süren tesiste faaliyet vermeye başladı. Renault veDacia yetkili satıcı, yetkili servis ve şubelerde görev alan kadroların eğitim alacağı Mais Akademi, üst katında 2.150 metrekare kapalı alana sahip 7 mekanik eğitim sınıfı, 2 ticari eğitim sınıfı, 2 dijital eğitim sınıfı, 4 koçluk odası ve sosyal alanlara sahip. Mais Akademi’nin alt katında ise 630 metrekare kapalı alan ie 2 ayrı sınıftan oluşan boya ve karoseri atölyesinde uygulamalı eğitimler düzenlenecek.

REKLAM

Teknik olarak mekanik, kaporta, boya alanlarında ve idari olarak ise satış ve satış sonrası alanlarında olmak üzere toplam 7 eğitmene sahip olan Mais Akademi, alanında uzman dış eğitim firmalarıyla da ortak projeler ve eğitimler yürütecek. Aynı anda 11 farklı eğitim sınıfında 150 kişiyi eğitecek bir kapasite bulunan Mais Akademi, Ayrıca 2 dijital sınıf sayesinde de eş zamanlı dijital eğitimler verebilecek. Sınıf eğitimleri, sanal sınıf eğitimleri, uzaktan eğitim, R-Learning online eğitim platformu, Renault sanal akademi (RVA) ve online değerlendirme platformu EVA’yla hem yerinde hem de online eğitim sunan merkez, 20 bin kişi/gün yıllık eğitim kapasitesiyle, sektöre uzman insan kaynağı sağlamayı hedefliyor.

Eşzamanlı olarak yakın coğrafyada bulunan ülkeler için de Renault Academy/Fransa ile koordineli olarak bölgesel bir eğitim merkezi olma misyonuna da sahip olan merkezde;

– Mekanik alanda 3 aşamalı ve yaklaşık 45 gün süren bir eğitim parkuru mevcut.

– Karoseri alanında 9 gün ve boya alanında ise 4 günlük eğitim parkuru mevcut.

– Satış ve servis danışmanları için ise hibrit olarak yüz yüze ve dijital olarak karma şekilde verilen ve e-learningleri de içeren 14 gün süren bir eğitim parkuru da mevcut.

Merkez ayrıca farklı otomotiv markalarına ve/veya farklı sektörlere de gerek eğitim gerekse de tesis veya atölye kullanım seçenekleri de sunacak.

“Mais Akademi için yatırımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz”

MAİS A.Ş. Genel Müdürü Dr. Berk Çağdaş, “MAİS A.Ş. olarak, müşteri, yetkili satıcı ve çalışanların koşulsuz memnuniyetini şirketimizin en öncelikli hedefleri arasında konumlandırıyoruz. Bu üç başlığa da hizmet eden Mais Akademi’yi hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. Merkezde verilen eğitimlerle en temel başlığımız olan müşteri memnuniyetini, kalite odaklı hizmet anlayışımızla birleştirerek en üst boyuta taşımak ana hedefimizi oluşturuyor. Çalışanlarımıza teknik eğitimlerin yanı sıra empati, uçtan uca müşteri ilişkileri yönetimi ve davranışsal kabiliyetlerinin artırılması gibi birçok konuda eğitimler sunan merkez, onların mesleki ve kişisel gelişimlerini de desteklerken yetenekli insan kaynağının ortaya çıkmasına da olanak sağlıyor. Gelecek vizyonumuz dahilinde Mais Akademi için yatırımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Instagram sayfamızı takip etmek için tıklayın: Vidyoto

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yeni Toyota C-HR Türkiye’de Üretilecek